Фройдерс:24 серпня 2011

Це стара версія (№ 34973) цієї сторінки, збережена користувачем Іван Сірко (обговорення | внесок) о 06:52, 26 серпня 2011. Вона може значно відрізнятися від поточної та перевіреної версії.
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Мал. емблема Фройдерсу.png

Засіб масової дезінформації
Стаття належить до простору Фройдерс — вільних від здорового глузду новин.
Повернутися до головної сторінки

Мал. емблема Фройдерсу.png


Наїзди на патріотів

Зовсім Незнайома особа увірвалася у офіс буржуйсько-націоналістично-терористичної організації "Патріоти України", та зробила кілька пострілів з пістолєта. Патріоти, у яких якраз ближче до вечора зачухалися руки, вирішили розім’ятися, а тут якраз москаль приперся, тож і наваляли цьому кадру так, шо його ледь не дефібрилятором до тями приводили. Знай наших!

"З дньом Незалежнасті, казли!"...

...- громосласно вигукнув Дон Бас, і таким чином зірвав бурні аплодисменти. "Значить так, 20 років - це серйозно. За двадцять років люди міняються. От я коли сидів, знав адного казла, так він коли прийшов, був такий душевний, а за двадцять років таким став, шо ого-го!"- так починалася промова нашого Гавранта. "Знаєтє, нам часта дарікають, шо у нас єсть комплєкс, як його, нєповнацінності, о! Так я вас запевняю, за двадцать років, я і мая каманда подолала всє комплєкси, так шо не хвілюйтесь!" - такою була натхненна, пафосна та неперевершена промова пана Віті. Ніхто не сумнівається, що у день Незалежності кількість його прихильників безмежно зросла.


А тим часом...

У Криму чергові сепаратисти черговий раз для приколу, вивісили 15-тиметрову російську тряп ганчірку. Олежик Тягниср...бок вирішив наваляти їм, як тому кадру з пістолетом, і зібравши своїх дружбанів, переплив Дніпро. Психологічна дія цього вчинку була така сильна, шо у Криму всі перепудилися, і ганчірку довелося зняти, щоб витерти бруд. Власне Тягнибоку теж набридло бовтатися у гам... баг... Дніпрі, і він пішов до друзів на пляшку чарочку Горілки. Ну і слава богу!


Репортер - Іван Побережанський-Заклепенко