Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Борис Миколайович Йолкін — прикольний і веселий дядько. Завжди любив себе та горілку. До речі, перший президент москальського державоутворення.

Борис Миколайович Йолкін
Єльцин.jpg
Ім'я при народженні Боря з-під ялини
Народився 01 лютого 1931 (89 років)
В Уральських горах під ялиною
Помер 23 квітня 2007
Масква
Громадянство Флаґ Расссіі.jpg Расєя
Національність москаль
Місце проживання Москва, Росія
Інші імена Боря Йолкін, псевдонім: Єльцин
Відомий співак
Титул Цар-батюшка всеросійський
Термін з 1990 по 31 грудня 1999
Попередник небуло
Наступник Путін
Віросповідання Алкоголізм
«Я ухожу... в отстой... нєт... в отстрєл... нєт... как єво... о, в отставку!»
~ Боря Йолкін про відставку
«Чяво?»
~ Борис Йолкін про будь-що
«Ги-и!..»
~ Борис Йолкін про алкоголь
«Боря, ти не то робиш»
~ Ляшко про Борю

Зміст

Загальна характеристикаРедагувати

Веселий та абсолютно завжди нетверезий мужик. Характер мав добрий і не нахабний. Що дивно для москаля, нормально ставився до українців і, що типово для москалів, погано ставився до американців. Дуже любив співати і танцювати[1].

ЮністьРедагувати

Народився в глухім селі в Сибіру. Син будівничих комунізму. Через зайнятість батьків виховувався ведмедями. У школі вчився — іноді. За улюблений предмет у школі мав хімію, особливо за можливість проведення дослідів зі змішуванням різних речовин для подальшого їх внутрішнього вживання.

Комуняцька діяльністьРедагувати

Був комунякою. Щирим комунякою. Аж от перестав таким бути, коли до влади в совці прийшов містер Горбачов. Тоді, товариш Йолкін зговорився з товаришами Кравчуком та Шишкевичем і всі вони дружньо розвалили Савєцкій саюз [2].

Кар’єра президентаРедагувати

Борис Йолкін, зі слів його персоналу, ніколи не вважав пити на роботі поганою звичкою. Як сам він вважав — горілка додає йому серйозний і канонічний ісконно руссскій імідж. Втім, зробив багато користного для Росії.

На час його правління припала війна в Чечні. Добродушний дядя Боря дозволив чеченцям від’єднатися від Росії-матушки, але його звинуватили в непатріотизмі і службі клятим америкосам. Після відходу Борі від влади, його наступник швидко повернув Чечню.

Кінець кар’єриРедагувати

В Новорічну ніч 1999—2000 року Борис Йолкін заявив, що йде з друзями в баню з посади Президента Росії і передає своє місце на той момент вже відомому ВВПутіну. Самого ж Путіна це аніяк не здивувало[3] та й став у москалів Новий Рік і отакий новорічний подаруночок.

ТворчістьРедагувати

Боря Йолкін завжди був дуже творчою людиною, любив співати і танцювати. Його головним натхненням у цих справах були різні види алкоголю. Боря Йолкін є автором і найвідомішим виконавцем пісень «Ой мароз, мароз» і «Ніч яка місячна», та танцюристом під пісні «Калінка-малінка» і «Хаястан».

СмертьРедагувати

«Водка, водка... Ну от шо ти здєлала?..»
~

За де-якими версіями, помер через систематичне сп’яніння. Хоча існують версії, що водка навпаки подовжувала Борі життя, а її нестача якраз і викликала маразм та подальшу смерть. За іншими чутками, Боря помер після того, як почув пісню Михайла Поплавського, і вже навіть чарівні пісні доброго чаклуна Іво Бобула не змогли повернути Борю до життя.

Див. такожРедагувати

ВиноскиРедагувати

  1. Особливо, коли бухим був
  2. Що стало найжахливішою трагедією всього савєцкава народа.
  3. Він навпаки знав, що так буде


Попередник:
ніхто
Цар і Бох всія Росії
1990 — 1999
Наступник:
Злий карлик


 

Тук-тук! Зайнято!
На цю мить стаття дописується користувачем представник СБУ.
Можливо, він вийшов попалити або посидіти у туалеті. Але він повернеться, чесно-чесно!