Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Величезні людиноподібні голуби

Канонічно.
«ДАВАЙТЕ ВИРОСТИМО ГОЛУБА!!!!!1!111АДИНАДИНАДИНАЦЯТЬАДИН»
~ Дід Жуйс про голуба

Величезні людиноподібні голуби — результат генетичних експериментів Діда Жуйса. Вірогідно, є підвидом виду Голуб сизий (Columba livia), також імовірно — окремим видом птахів. Вирощений Дідом Жуйсом за допомогою використання енергії телефонних викликів.


Зміст

ПояваРедагувати

За офіційною версією, перший людиноподібний голуб був вирощений зі звичайного голуба у секретній лабораторії на ранчо Діда Жуйса. Під час експерименту декілька голубів втекли з лабораторії і вже на волі виросли до гігантських розмірів. За кілька років голуби чудово призвичаїлись до навколишнього середовища та поступово влилися до людського суспільства. За іншими даними, перші подібні екземпляри почали з’являтися ще у 1986 році, після Чорнобильської аварії. І ця гіпотеза є небезпідставною — у 2011 році, одразу після аварії на АЕС «Фукусіма-1» у Японії було помічено декілька зграй гігантських голубів над Тихим океаном, який після того перетворився на Послідний океан.

Ареал проживанняРедагувати

За багато років голуби-переростки вкрай знахабніли та заселили усі планети галактики, включно з Землею та планетою Діда Жуйса. Саме через них загинула рідна планета Леоніда Черновецького, а з нею й надія на те, що Леонід Марсіанович нарешті повернеться додому.

ХарчуванняРедагувати

Величезні людиноподібні голуби споживають здебільшого велетенське насіння та не гребують гомо-оленями.

ГалереяРедагувати

Зовнішні посиланняРедагувати

[1] — група у заблокованому Вконтакті, присвячена величезним людиноподібним голубам.