Дмитро «Гордон» Фрімен (народжений Герасім) — видатна постать Му-му, Half-Life та газети «Бульвар Гордона», емігрант та імігрант з США.

БіозоопедонекрографіяРедагувати

Народження та раннє дитинствоРедагувати

Герасім Ілліч Вільнолюд народився 21 жовтня 1967 у Броварах (як і всі відомі кияни). При народженні виявилося, що Герасім німий. Згодом він найнявся працювати на поромі та почав змагатися з дідом Мазаєм (протистояння топлі/виловлювання зайців). Герасіму набридло таке життя, він вирішив втопитися, але ненароком втопив собаку. За такий злочин він поплатився би, але Герасім кмітливо поїхав у США та став працювати на якомусь полігоні.

 
Ґи-мен пропонує Фріменові контракт, посилаючись на своїх наймичів

Чорне ЛезоРедагувати

Замутив кашкетний ренесанс та вбивав потойбічних тварюк, а згодом поборов і гігантського сперматозоїда Ніхеранта. За замучення кашкетного ренесансу на нього наслали відряди Г.У.Ц.У.(л), Л.А.Т.Е.К.С., та інші збочені урядові сили.

 
Дмитро Фрімен — до та після

Знову УкраїнаРедагувати

Невідомий Ґи-мен вирішив сховати Фрімена від спецслужб США відіслав Дмитра (його нове ім’я), на батьківщіну-Україну. Той для конспірації зголив бороду, вуса, макітру та все інше, і найнявся прибиральником на сортирні приміщення студії Першого Національного.

Згодом на Дмитрі була проведена операція по зміні статі по відновленню голосу. Після цього він почав безперервно ґелґотати про все на світі, та проґелґотав все те, що збирався сказати вже 35 років. Дмитро все йшов та йшов угору, та став справжнісіньким телеведучим.

Боротьба з ТЮБРедагувати

У другій халві ми його знову зустрічаємо. У 2018 році Дмитра змушують боротися проти ТЮБу, що захопив світ, замовкнути та відростити волосся на голові, на бороді, під пахвами й над піхвою. Також йому відривають голосові зв’язки, щоб не розпатякав державні таємниці.