«Ось я й вдома»
~ Дід Мороз про зону
«Ми знову на зоні»
~ кореш Мороза про Діда Відмороза

Дід Мороз, або Дід Відмороз (ср. Деда Мраз) — шизофренічний дідусь з відмороженими мізками, що обманює дітей, які вірять в нього. Він страждає на роздвоєння особистості — «вони» вважає, що він є і Дідом Морозом, і Санта Клаусом.

Санта КлаусРедагувати

 
Санта Клаус в кінці зими

Санта Клаус — другий образ Діда Мороза. На відміну від завжди веселого і синього Діда Мороза його двійник є повним, малим і злим дідом. Санта Клаус насправді не добрий старий мільйонер-американець, а колумбійський наркоторговець Санта Карлос, який щороку через димар залазить до будинків американців і краде їхні шкарпетки.

Хто такий Дід МорозРедагувати

Існує припущення що Дід Мороз — це творіння Ктулху, охоронець Байкового кладовища. Проте існує теорія, що Дід Відмороз — це істота, гірша за Ктулху. Олександр Мороз — ЧлеН соціалістичної партії вважає себе справжнім Морозом, але над званням Діда ще думає.

Зовнішній вигляд та ті, хто ЙОГО бачилиРедагувати

Коли Дід Мороз в веселому настрої, то він має синій ніс, косі очі та «чарівну склянку», а так — він завжди з червоним носом і косими очима. Найкращим другом і найближчим знайомим Діда є сержант Петренко, у в’язниці якого Дід Мороз живе до Нового Року, а потім береться до свої справи. Звідкись в старого є внучка — Снігурочка, яка підзаробляє в нього кур’єром.

Де живеРедагувати

Ось неповний список місць, де можна побачити Діда Мороза:

РодичіРедагувати

Дід Відмороз в культуріРедагувати

 
Мона Клаус

Льоня Вінницький написав картину «Мона Клаус».

Дід Мороз в червоному халаті є прихильником соціалізму і марксизм-синтхаїзму, у синьому — прихильником капіталізму або анархо-трансгуманізму.

ЦікавеРедагувати

Див. такожРедагувати