Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Зохан

«Євреї, нас страшенно надурили!»
~ Зохан про Всесвітню Змову
«Мені подобається софтбол. Що таке софтбол?»
~ Зохан про софтбол

Зохан Двір (анг. Dvir, івр. הזוהן) — ізраїльський суперагент і, за неперевіреними даними, член ОІТ(об’єднання іцхакський терористів). За дивовижним збігом обставин, зараз живе у Нью-Йорку і працює стилістом у перукарні. Полюбляє пити Шекебульбах та грати у котячий футбол. Дружить із Фантомом Біляледдіновичем. Має бабу на ім’я Далія.

ДитинствоРедагувати

Народився у Баден-Бадені у сім’ї ребе Рабіновича та Клари Цеткіної. Після розкриття Всесвітньої змови переїхав до Тель-Авіву, де вступив до лав Моссаду та ЦАХАЛу. Там Зохану стали в нагоді знання з дзюдо та вміння бити двома ногами одночасно. Він просунувся кар́єрними сходами та скоро став другим після Рабіновича секретним агентом Ізраїлю. Але попри це душа його тягнулася до високого мистецтва робити красиві зачіски. через що він уступив у конфлікт із батьками та змушений був втекти до США.

ОтрочествоРедагувати

У Нью-Йорку став працювати перукарем у салоні Далії та за сумісництвом працював проституткою у тому самому салоні. Бабусі-відвідувачки салону були дуже задоволені! Також тоді Зохан дізнався про Шекебульбах, софтбол, котячий футбол та інші речі.

ЮністьРедагувати

Через кохання до далії Зохан став фізично неспроможний надавати свої послуги і змушений був змушений перейти на роботу перукарем. З того часу відбулося багато чого ще, наприклад араби стали друзями з євреями, а Рабінович та Клара Цеткіна відвідали сина у Нью-Йорку. Після цього вони жили довго і щасливо, чого бажаю і вам.

 

Не подужав без малюнків!
Тут немає зображень! Це робить статтю незрозумілою для людей, які не вміють читати.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.

 

О! Де я?
На цю статтю нема посилань. Це робить її малодоступною і нікому не потрібною.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.

 

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.