Ось так…
«Ми прівідьом вас к стчастью!»
~ КПРС про брехню
«Себе туди спочатку приведіть...»
~ Народи СРСР про попередню цитату
«А чьо, прікольна палучілась.»
~ Членін про СРСР

КПРС — Комуністична Партія Радянського Союзу, вона ж «Клуб почесних рятувальників свиней». Головна політична партія СРСР, що була створена була в СРСР до 1922 року товаришем Членіним для рятування свиней та хитрих дуп буржуазних капіталістів, що звали себе комуністами, таких, як Троцький. За де-якими чутками, свині та капіталісти — то є одні і ті самі істоти, але вони маскуються один під іншого для виживання.

Склад партіїРедагувати

Склад партії був дуже різноманітним. Переважали москалі, але було також багато жидів та німців, які видавали себе за чукч. Українці були, але не у великій кількості, тому що, зі слів москалів, українці не хотіли рятувати свиней, а натомість хотіли їх їсти [1].

Політика КПРСРедагувати

 
З’їзд КПРС.
  • Основні надії партії покладалися на терористичний принцип влади в СРСР. Незгодні з Великою партією об’являлися «Враґамі народа».
  • Ключовою персоною в КПРС був її Перший секрктар. Він обирався іншими комуняками, а не народом. Обирався кожний Перший секретар ЦК КПРС обов’язково на все подальше життя і мав правити Союзом до смерті. Але в часи «застою» вони стали швидко помирати і у партії з’явилися проблеми.
  • Найдивнішим комунякою СРСР був Михайло Горбачов. Він, нікого не питаючи домовився зі США про розвал СРСР проголосив себе Президентом усьога СРСР. Потім він офіційно зробив російську мову державною, посварився з Кравчуком та Йолкіним і Союз розвалився. Трагічно, правда?…

Ставлення народів до КПРСРедагувати

«███ ███ ███████ ████!!!»
~ цензура

Ну… приблизно так.

Див. такожРедагувати

ЗноскиРедагувати

  1. Цікаво зауважити, що саме за «свиноїдство» Рамзан Кадиров, ісконний послідовник кращих традицій ісламу, дуже не любить українців.

 

 

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.