Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Ксенія Собчак

«Жили у бабусі два веселих гусі»
~ Баба Параска склала пісню про себе
«І-і-і-ги-ги-ги...»
~ Сабачачка сама про себе
Фото до операції
Фото після операції

Ксенія Собчак (Ксеня Сабачак, Оксана Сабачак, Швєтская Лєвіца) — монстр сучасної пластичної хірургії. Найкращий зразок того, що можна зробити з конем (тобто з кобилою). На даний момент вона живе в конюшні Москві. В першу чергу стала відомою завдяки «Хаті Гастарбайтерів», у якій була виконробом і поставляла «кірпічі» на будування вашої могильної плити вашого кохання.

Дом-2: Построй свою любовь!

Зміст

БіографіяРедагувати

Народилася тоді, коли її народили, і відразу ж пішла «строіть сваю любовь».

«У 1998 році вступила на факультет міжнародних відносин СПбДУ. У 2001 році переїхала до Москви і перевелася на факультет міжнародних відносин МДІМВ. У 2002 році отримала ступінь бакалавра і вступила до магістратури на факультет політології МДІМВ.»
~ уривок з невдалої пародії на Інциклопедію
Мене завжди цікавило, чому розумні люди майже завжди стають додіками? А тупенькі, скажем так, відомими людьми?

Оксанку призначили Швєтской Лєвіцей бо вона любить Чака Норіса, а він може все! Хоча заради Оксаночки Сабачачки (!) Чак Норіс бився проти першого розумного відромана і дяді Віті, і програв! Тому Вітьок разом з R2-D2 зробили Оксаночці обрізання екзекуцію на Хрещатику, але оскільки вона любить Чака Норіса (який, нагадаю, може все) то вона вижила, і створила DOOM а потім DOOM2 — найстрашніші «ужастікі» всія Світу (їх боїться навіть сам Чєрновецький, проте Бушу, з його рівнем IQ, вони не страшні…)!

 
DOOM2: Помилка

Хто воноа насправді?Редагувати

Поки що вчені не змогли винайти такого поняття, яке б пояснювало існування Оксаночки на Землі. Більшість людей говорять що вона оборотень.

«... і «внєзапно», коли я повернувся, вона вже була... КОНЕМ!!! І дивилася на мене своїми великими, як тарілки, лупилами[1] і ржала... «О жахіття!» подумав я, і в цей же момент отримав копитом туди, куди дуже боляче...»
~ розповідь очевидця і жертви
«... а потім мене забрали у міліцію. Чи... поліцію? Не знаю...»
~ так сама Сабачачка каже про те, шо відбулося

Вона ще й книги пише!!!Редагувати

 
Лошина матка… скоріше мать всіх лохів, які не настільки лохи щоб йти за нею… ололо…

Нез’ясовно, але факт… Нажаль, це, тобто… ця, ще й книги пише!

  • 2006 — «Стильні штучки»
  • 2010 — «Енциклопедія лоха»

У другій книзі, Оксаночка визнає себе поводирем всіх лохів… Хоча, навіть лохи за нею не підуть. Вони ж не лохи! Ой… та ні лохи… Але ні! Вони ж за нею не підуть! Ай… я запутався[2]

Зв’язок з КтулхуРедагувати

Подейкують, що Оксаночка мала сексуальний зв’язок з Ктулху! Хоча, якби це була правда, то Ктулху би сам зохавав свої моски. А оскільки у Ктулху все ще є моск (бо він вкрав його у Дімєндєля і у Швєдскої Лєвіци), то зв’язок міг бути тільки візуальний… і то доти доки у Ксюхи не пропав моск.

ПриміткиРедагувати

  1. Очима
  2. Схоже, я також лох…