Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Маріуполь

Маріуполь — ядерний полігон на узберіжжі Айвазовського моря. Керується династією Гомінідів на чолі з Великим ханом Володимиром Бойком.

Зміст

Історія містаРедагувати

Маріуполь був заснований Туркмен-Пашою у період його перебування у глибокій депресїї. Великому творцю було так сумно, що задля сміху він вирішив перенести греків з їх давньої колонії Хер-Сонес до гирла річки Кал-Міус. Після цього Великий повелитель усього земного здобув натхнення і почав творення Чорнобиля. Усе було добре, поки місто не знайшов на карті Товариш Сталін, який саме випробовував новий спосіб військової розвідки. Цей спосіб був настільки вдалий, що розвідники Йосипа Вікіссаріоновича розвідали під землею залежі уранових і плутонієвих руд. З цього часу почався занепад міста.

НаселенняРедагувати

Населення міста складають у основному примітивні гуманоїди, мутовані з людей. За розумовими здібностями вони поступаються виду Homo Sapiens, але мають рівень інтелекту вищий, ніж у гопників, нардепів, та, зокрема, Джорджа Буша-молодшого.

ПромисловістьРедагувати

Промисловість складається з виробництва зброї для Іцхакських терористів , добування уранових і плутонієвих руд та їх випробовування на місці.

ЦікавинкиРедагувати

  • У місті панує культ Ілліча. На честь нього у місті названо ядерний полігон та єдиний у світі йогурт, збагачений полонієм-210. За деякими даними, ця загадкова і маловідома персона мала статус Великого Гомініда і була нагороджена Почесним званням Міккі Мауса ще до прихода В. Бойка до влади.