Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Мівіна™

(Перенаправлено з Мівіна)
«Це шо, не їжа, виявляється?????»
~ студент про Мівіну
«Увага! Радіація! Увага! Токсичні випари! Увага! Бактеріологічне зараження!»
~ костюмчик Ґордона Фрімена про Мівіну

Мівіна - народна українсько-в’єтнамська страва річ, невдало замаскована під спагетті волосся мумії давньоєгипетської цариці Нехертіті, яке викрали з музею єгипетської історії у Лондоні і контрабандою провезли до Харкова в’єтнамські ґастарбайтери.

Волонтери знищують партію продукту, попередньо її продезинфекувавши у протигазах
Приготування мівіни в антисептику

Санітарно-медична експертизаРедагувати

За даними в’єтнамського національного радіо «Голос Ктулху», кількість кишкової палички у Мівіні не перевищує кількості кишкової палички у водах акваторії міста Одеса. Також у Мівіні було знайдено радіоактивний елемент [[Таблиця Демівіній (приблизно 99,9% від всього складу).

Спосіб приготуванняРедагувати

Залити кип’яченою водою з незначною кількістю дезінфікуючого засобу і почекати 5 хвилин, кожну хвилину повторюючи молитву «Отче наш».

ЦікавинкиРедагувати

  • Існує делікатес з сухої Мівіни, яку заливають пивом «Ригань». Зветься ця вибухова суміш «Харківський баламут». Повірте, вона не поступається Кока-Колі з Ментосом!
  • Коли почалася криза з постачанням волосся Ніхертіті, доводилось сушити хробаків. Тільки цим можна пояснити подорожчання у 4 рази.
  • Французький альпініст Ален Робер після підкорення вершини будівлі Міністерства транспорту у Києві заявив, що найяскравіші враження від України у нього пов’язані з тим, як він скуштував Мівіну у сухому вигляді.
  • Акція від виробників Мівіни: знайди у пачці Мівіни золотий купон і здійсни незабутню подорож до В’єтнаму на польові роботи до палацу Хо-Мі-Віна.
  • Тиждень годування однією Мівіною замінює годину перебування у Чорнобилі.