Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Інкубатор:Наруто

(Перенаправлено з Наруто)

Шаблон:В роботі Наруто Насруто — аніме-серіал в жанрі фантастичного політичного трилера, що оповідає про пригоди пригоди молодого і недосвідченого шизобі Узумакі Насруто, покинутого в тил ворога. Протягом 720 серій розповідається про те, як Насруто долає всі труднощі світу шизобі.

Зміст

Геморої ГероїРедагувати

Головні героїРедагувати

Узумакі НасрутоРедагувати

Узумакі Насруто — дев'ятихвостий пес-мутант із Чорнобиля, який косплеїть під людину. Після здавання екзаменів в академій шизобі, Насруто стає гавніном і разом з Учіхою Сосуке (пізніше замість нього в команду потрапляє Срай) і Сцакурою Херуно потрапляє в команду Какашки Хатаке. Пізніше навчається Емо-Санніна. Ненавидить Акад-сук

Учіха СосукеРедагувати

Учіха Сосуке — останній шизобі зі знаменитого клану Учіха. Побував у Чорнобилі, після чого у Сосуке з'явилися крила (а потім зникли). Навчався Орочічлена. Мріє вбити свого брата Ісрачі, який одної ночі перерізав весь свій клан. Після смерті Ісрачі в Сосуке відбувається роздвоєння особистості і він прагне помститися за Ісрачі (хоча сам його вбив). В кінці серіалу добре оцінює косплей Насруто якого зрадив раніше і знову стає його другом. Володіє шарікгавном.

Сцакура ХеруноРедагувати

Сцакура Херуно — дівчина-дерево. Ніндзя-педик медик. Навчалася в Баби-Грім. Закохана в Сосуке і завжди прагне привернути його увагу. Реакція на Насруто спочатку була алергічною, та пізніше стала нормальною.

Какашка ХатакеРедагувати

Какашка Хатаке — Лідер команди №7. Шизобі-ксерокс, як і Сосуке володіє шарікгавном. Носить протигаз, який знімає тільки під час обіду, бо страшно боїться запаху калу. Весь вільний час читає плейбой.

Баба-ГрімРедагувати

Баба-Грім також відома, як Цунаде — п'ята хокаге, а також банкомат, який роздає гроші направо і наліво після програшів в азартні ігри. Ніндзя-медик Багато бухає, має великі ци бідони. Прізвисько Баба-Грім отримала через свій характер, а також через титановий імплант вживлений в її руку.

Емо-СаннінРедагувати

Емо-Саннін, також відомий, як Джирайя — спеціаліст в сфері збочення і нагляду за дівчатами. Навчив Насруто техніці обертання якоїсь незвіданої кулі з вітру. Любить бухати і великі ци бідони. Одного разу перекурив травки і подружився з жабами. Емо.

СрайРедагувати

Срай — замінив Сосуке в команді №7. Багато років жив в корені і страждав недостатком сонячного світла, через що його шкіра побіліла. Спочатку мало знає про людські емоції тому читає багато книг. Любить малювати члени.

Інші героїРедагувати

Майто ГейРедагувати

Майто Гей — друг Какашки Хатаке. Помішаний на молодості і тренуваннях.

Бедрок ЛіРедагувати

Бедрок Лі — учень Майто Гея. Алкоголік, якого розносить вже від першої краплі саке. Навіть володіє тайдзюцу, яке примножує його силу, коли він п'яний.

Конохамару СцарутобіРедагувати

Конохамару Сцарутобі — друг і учень Насруто. Відкритий збоченець. Володіє технікою обертання якоїсь незвіданої кулі з вітру, якої його навчив Насруто.

Нежить ХуюгаРедагувати

Нежить Хуюга — один з найперспективніших шизобі з клану Хуюга. Як і всі ніндзя з клану Хуюга, Нежить має прикольні лінзи, які дають додаткову силу (Брякуган).

Хіната ХуюгаРедагувати

Хіната Хуюга — сестра Нежитя. Закохана в Насруто. Завжди червоніє при зустрічі з ним, згадуючи свої нічні фантазії. Володіє Брякуганом.

Кіба Іну-сукаРедагувати

Кіба Іну-сука — ніндзя з клану Іну-сука. Б'ється за допомогою свого пса Акамару. Запахи відчуває за кілометр. Запахи калу і сечі навіть за 3 кілометри, бо одного разу його «випадково» закрили в туалеті на тиждень.

Вошиний АбурамеРедагувати

Вошиний Абураме — ніколи не вмивається, тому по всьому його тілу повзають воші і блохи.

Шикамару НасраРедагувати

Шикамару Насра — настільки лінивий, що Баба-Грім підвищила його до чугуніна. Якщо вам цього недостатньо, то він вміє викривляти тіні. Класно!

Емо ЯманакаРедагувати

Емо Яманака — Блондинка-емо зі здібністю залазити в чужу голову. Подруга Сцакури.

Чьоджі ОбжирічіРедагувати

Чьоджі Обжирічі — вічно обжирається, а потім скаржиться, що його роздуває.

ЯматоРедагувати

Ямато — жив у дереві з Нагасакі під час атомного вибуху, через що вміє за хвилину виростити ліс. Тупо скрімер.

Зомбувальний мультсеріялРедагувати

Якшо переглядати "Наруто" з першої серії і таґ далі, то можна ним зазомбуватися. Багато людей марять цим мультом, поширюють у соцмережах картинки з його героями, собі на телефони-смартфони картинки цього мульта скачують і ставлять на заставку. Це як давніший "Сейлормун", але призначений для зомбування хлопців і хлопці стають одежимими цим мультом. Японо-сани це добрі мастаки у зомбуванні, їхні НЕС-івські (дендяшні) ігри і досі не можуть забути. Але, на щасьця, рано чи пісно одержимість цим мультом падає (чи то він надуїдає, чи то всі серії цього мульта переглянуто) і буйно зазомбовані згадуют про ньоо з огидою.

Прибічники Гітлера і фашистиРедагувати