Патороч
- «Шо це є-си?»
- ~ гуцули про патороч
- ~ гуцули про патороч
- «Що це?»
- ~ українці про патороч
- ~ українці про патороч
- «Ги-ги...»
- ~ Черновецький про патороч
- ~ Черновецький про патороч
- «Що це?»
- ~ патороч про патороч
- ~ патороч про патороч
Патороч (олб. хріновина) — дуже-дуже страшна, незрозуміла річ без статі і роду, ні на що не схожа і ні на нащо не гожа. В усьому Всесвіті існує дві теорії про патороч.
Теорія ТуйваРедагувати
Наразі вчені та Григорій Хата розроблюють теорію про те, що патороч придумали гуцули за допомогою лопати і Туйва. Було-м цеє так: гуцули викопали в городі Марсіановича кущ дикої (але для хазяїна одомашненої) коноплі і принесли її до Туйва. Коли конопля уздріла Туйво, то сказилась-м та стала-сь патороччю. І то є так!!! Уперше на територію Землі патороч була привезена космічним мародером-дослідником Христохворим Клумбом. Дехто каже, що на Земній орбіті Марсіанович викупив весь вантаж паторочі, яку віз с собою Колумб. Саме цим пояснюється нелюбов Черновецького до міледі Тю, що заснувала Антимонопольний комітет у справах паторочі. Якщо ви пам’єтаєте-сьм Лазаренка, то він спіонерив у Марсіановича 0,0000000001 грама паторочі. Після потрапляння паторочі до його організму, Лазаренка проперло аж до самої Америки, адже психіка його не така потужна, як у Великого Мера. Також, хоч це і конфіденційна інформація, мені відомо, що у в Колупайзадупівську розміщена єдина у світі плантація паторочі. Але я вам цього не казав.
Теорія йоршаРедагувати
Існує і старіша версія (була відкинута українськими націоналістами). Вона полягає у тому, що москалі змішали пиво «Ригань» та горілку і придумали цій суміші назву патороч, або йорш. Йорш є ізомером йаду, та призначений для винищення козаків. Але ті, в свою чергу, придумали антидот і назвали його салом, мовляв «Обламайтесь, вражі москалі!»
Цікавинки про паторочРедагувати
- Часто патороччю називають засохлу ялинку, але то є хибна версія.
- Патороч — єдина річ, яку не може з’їсти Ктулху. Але мене-е-е… Жарт.
- Стен (автор цієї статті) — один із випробовувачів української паторочі.
Версія № 26438 Зміст: |