Відкрити головне меню

Інциклопедія β

Правий сектор

Правий сектор — жидобандерівська націоналістична організація, основна мета якої — перемога української та єврейської національної ідеї та знищення усіх москалів, а також конкурентів Коломойського. Лідер — дніпродзержинський [sic!] філолог Дмитро Ярош.

Зміст

ІдеологіяРедагувати

Правий сектор належить до агресивних антиросійських течій українського націоналізму, створеного в Австрійському генштабі під час Першої Світової Війни. Намагається просувати ідеї визволення України від здорового глузду та відходу від ісконного русского міру в угоду своїм американським господарям.

ДіяльністьРедагувати

 
Устамі Пєрваго канала глаголєт істіна!

Основним видом діяльності Правого сектору є залякування русскіх людей в Україні, а ще більше поза нею. Також дуже часто захоплюють храми УПЦ МП і переводять їх до розкольників і єретиків, щоб загнати душі і без того безбожних хохлів у пекло[1].

Політична діяльністьРедагувати

Як було сказано на Пєрвом каналє,[2] Дмитро Ярош і Правий сектор перемогли на виборах президента України, а Порошенко є лише маріонеткою Яроша та його покровителів.

Дивись такожРедагувати

ВиноскиРедагувати

  1. На відміну від русского міра і всього русского православного народу, українці майже повністю втратили «духовниє скрєпи», які наразі можна знайти в Криму, ДНР, ЛНР та інших подібних ісконних державоутвореннях.
  2. Для недорозвинутих довбнів, що вірять у американську антиросійську пропаганду, Пєрвий канал є канонічне джерело Істини.
 

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.