Відмінності між версіями «Фройдерс:24 серпня 2011»

м
коли ви навчитеся користуватися лапками і тире???!!!
(Написав.)
 
м (коли ви навчитеся користуватися лапками і тире???!!!)
{{Фройдерс}}
<!-- ↓ Будь ласка, пишіть під цим текстом ↓ -->
 
 
== Наїзди на патріотів ==
<s>Зовсім</s> Незнайома особа увірвалася у офіс <s>буржуйсько-націоналістично-терористичної</s> організації "«Патріоти України"», та зробила кілька пострілів з пістолєта. Патріоти, у яких якраз ближче до вечора зачухалися руки, вирішили розім’ятися, а тут якраз москаль приперся, тож і наваляли цьому кадру так, шо його ледь не дефібрилятором до тями приводили. Знай наших!
 
== "З дньом Незалежнасті, казли!"... ==
...- громосласно вигукнув [[Дон Бас]], і таким чином зірвав бурні аплодисменти. "Значить так, 20 років - це серйозно. За двадцять років люди міняються. От я коли сидів, знав адного казла, так він коли прийшов, був такий душевний, а за двадцять років таким став, шо ого-го!"- так починалася промова нашого Га<s>в</s>ранта. "Знаєтє, нам часта дарікають, шо у нас єсть комплєкс, як його, нєповнацінності, о! Так я вас запевняю, за двадцать років, я і мая каманда подолала всє комплєкси, так шо не хвілюйтесь!" - такою була натхненна, пафосна та неперевершена промова пана Віті. Ніхто не сумнівається, що у день Незалежності кількість його прихильників безмежно зросла.
 
 
== "«З дньом Незалежнасті, казли!"...»… ==
== А тим часом... ==
...-…— громосласно вигукнув [[Дон Бас]], і таким чином зірвав бурні аплодисменти. "«Значить так, 20 років -&nbsp;— це серйозно. За двадцять років люди міняються. От я коли сидів, знав адного казла, так він коли прийшов, був такий душевний, а за двадцять років таким став, шо ого-го!"»- так починалася промова нашого Га<s>в</s>ранта. "«Знаєтє, нам часта дарікають, шо у нас єсть комплєкс, як його, нєповнацінності, о! Так я вас запевняю, за двадцать років, я і мая каманда подолала всє комплєкси, так шо не хвілюйтесь!" -»&nbsp;— такою була натхненна, пафосна та неперевершена промова пана Віті. Ніхто не сумнівається, що у день Незалежності кількість його прихильників безмежно зросла.
У Криму чергові сепаратисти черговий раз для приколу, вивісили 15-тиметрову російську <s>тряп</s> ганчірку. Олежик Тягни<s>ср...</s>бок вирішив наваляти їм, як тому кадру з пістолетом, і зібравши своїх дружбанів, переплив Дніпро. Психологічна дія цього вчинку була така сильна, шо у Криму всі перепудилися, і ганчірку довелося зняти, щоб витерти бруд. Власне Тягнибоку теж набридло бовтатися у гам... баг... Дніпрі, і він пішов до друзів на <s>пляшку</s> чарочку Горілки. Ну і слава богу!
 
== А тим часом...часом… ==
У Криму чергові сепаратисти черговий раз для приколу, вивісили 15-тиметрову російську <s>тряп</s> ганчірку. Олежик Тягни<s>ср...ср…</s>бок вирішив наваляти їм, як тому кадру з пістолетом, і зібравши своїх дружбанів, переплив Дніпро. Психологічна дія цього вчинку була така сильна, шо у Криму всі перепудилися, і ганчірку довелося зняти, щоб витерти бруд. Власне Тягнибоку теж набридло бовтатися у гам...гам… баг...баг… Дніпрі, і він пішов до друзів на <s>пляшку</s> чарочку Горілки. Ну і слава богу!
 
Репортер -&nbsp;— [[Користувач:Іван Сірко|Іван Побережанський-Заклепенко]]