Відмінності між версіями «Фройдерс:24 серпня 2011»

м
Редагування користувача Москаль відкинуті до версії користувача Vox.
(Замінено вміст на «Ну яка ж це країна, це ж окраїна»)
м (Редагування користувача Москаль відкинуті до версії користувача Vox.)
 
{{Фройдерс}}
Ну яка ж це країна, це ж окраїна
<!-- ↓ Будь ласка, пишіть під цим текстом ↓ -->
 
== Наїзди на патріотів ==
<s>Зовсім</s> Незнайома особа увірвалася у офіс <s>буржуйсько-націоналістично-терористичної</s> організації «Патріоти України», та зробила кілька пострілів з пістолєта. Патріоти, у яких якраз ближче до вечора зачухалися руки, вирішили розім’ятися, а тут якраз москаль приперся, тож і наваляли цьому кадру так, шо його ледь не дефібрилятором до тями приводили. Знай наших!
 
== «З дньом Незалежнасті, казли!»… ==
…— громосласно вигукнув [[Дон Бас]], і таким чином зірвав бурні аплодисменти. «Значить так, 20 років&nbsp;— це серйозно. За двадцять років люди міняються. От я коли сидів, знав адного казла, так він коли прийшов, був такий душевний, а за двадцять років таким став, шо ого-го!»- так починалася промова нашого Га<s>в</s>ранта. «Знаєтє, нам часта дарікають, шо у нас єсть комплєкс, як його, нєповнацінності, о! Так я вас запевняю, за двадцать років, я і мая каманда подолала всє комплєкси, так шо не хвілюйтесь!»&nbsp;— такою була натхненна, пафосна та неперевершена промова пана Віті. Ніхто не сумнівається, що у день Незалежності кількість його прихильників безмежно зросла.
 
== А тим часом… ==
У Криму чергові сепаратисти черговий раз для приколу, вивісили 15-тиметрову російську <s>тряп</s> ганчірку. Олежик Тягни<s>ср…</s>бок вирішив наваляти їм, як тому кадру з пістолетом, і зібравши своїх дружбанів, переплив Дніпро. Психологічна дія цього вчинку була така сильна, шо у Криму всі перепудилися, і ганчірку довелося зняти, щоб витерти бруд. Власне Тягнибоку теж набридло бовтатися у гам… баг… Дніпрі, і він пішов до друзів на <s>пляшку</s> чарочку Горілки. Ну і слава богу!
 
Репортер&nbsp;— [[Користувач:Іван Сірко|Іван Побережанський-Заклепенко]]
7221

редагування