Necrosoft Window

(Перенаправлено з Necrosoft Windows)
Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

«Програма вилучення встановлення вилучення програми була закінчена»
~ Windows про встановлення та вилучення програм
«Вітайте ж кватирки з новими ручками!»
~ Біл Гейтс про Windows XP
Емблема Necrosoft Windows до 1945 та після

Necro$oft Window$, або Necro$oft Pindo$ — це винайдене Білом Гейтсом сімейство хакерських утиліт (англ. Wіndows - кватирки), що дозволяють будь-якому користувачеві без труднощів зламати таємний сайт Некрософт з метою передачі туди докладного списку дій, їм зроблених. Споконвічно Гейтс назвав це сімейство Wіndos (wіndows + dos-шка), але в друкарні п’яний клишерувальник переплутав літери й написав на коробці з диском назву Wіndows.

ІсторіяРедагувати

 • NS-DOShка (1981). Примітивна адаптація «Вікна в Європу» до радянських ЕОМ першого покоління. Як пристрої уведення-виведення й графічного контролера використовувала плату «Крейда» для побудови монохромного зображення. Більш просунуті системи використовували плату «Кольорові крейди» та могли відображати до 10 кольорів. У середньому, на відкриття файлу в оболонці МС Дошка йшло приблизно 23 хвилини.
 • NS-DOShка 7.0 (1989). Удосконалена система. У ній використана нова плата «Фломастери», яка дозволяла відображати 256 кольорів. МС ДОШКА тепер відкривала програму не в одному випадку з мільйона (як було раніше), а в одному з десяти тисяч!!! Та й час відкриття став швидше 1 біт = 10 секунд (раніше було цілих 100 секунд!), до того ж проапгрейдена програма format, тепер вона стала швидше й зручніше. Тепер вона працювала відразу після запуску програми. І новинка! При вимиканні комп’ютера згоряє не тільки Мати, але й Системний блок! Фахівці з Некрософта гарантують якість пожежі (1 кімната згоряє за 10 секунд)!
 
Реклама Necrosoft Windows
 • Windows 3.0 (1990). За допомогою цієї пекельної технології, що з’явилася на світ у 1988 і вперше забезпеченої графічним міжпиччям, що викликає наркотичну залежність юзера, Білі через якийсь час зумів затягувати у свої сотониньскі мережі її користувачів і віддавати їм прості команди й розпорядження — у цілому, Гейтс контролював 3 мільйони 110 тисяч осіб і розташовував 12 % сукупного світового багатства. Що примітно, Гейтсу вдалося написати вихідний код цієї системи буквально на коліні (олівцем у невеликому блокнотику), коли він сидів в одному з барів Бобруйську.
 • Windows 3.1 (1992). Додана можливість вводити з клавіатури.
 • Windows NT 3 (1993). Жахлива пародія на попередню систему.
 • Windows 3.11 (1993). Відповідь на пародію.
 • Windows 3.2 (1994). Китайська підробка.
 • Windows 95 (1995). Ще більш жахаюча система, що багаторазово підсилює швидкість звикання й хворобливість ламань юзера. За допомогою цієї технології Гейтс одержував контроль над кожною живою істотою, що контактує з комп’ютером більше 3 годин на добу, — у цілому, Гейтс контролював 95 мільйонів осіб по усьому світі й розташовував 32 % сукупного світового багатства, включаючи більшу частину золота партії джедаїв. Гучна відповідь на NT 3½.
 • Windows 96 (1996, також відома як Windows NashaVilla). Викидень.
 • Windows NT 4 (1997). Гучна відповідь на гучну відповідь.
 • Windows CE (1997). Видання для недорозвинених.
 • Windows 98 (1998). Вершина систем контролю свідомості попереднього тисячоріччя, розроблена Гейтсом і Нагієвим: забезпечує майже 100%-ову покору всіх, хто зіштовхуються із ПК. Якщо раніше більшість послідовників Гейтса жило в америці і америці, з цього моменту він отримав ще 980 мільйонів додаткових послідовників у Східній Європі, Україні, Росії, Китаї, Індії, Ізраїлі, Японії, Албанії й Зімбабві та мав 58 % сукупного світового багатства.
 • Windows 2000 (2000). Найдурніша із всіх ОС, які коли-небудь з’явилися. Хоча дотепер не зафіксовано жодного факту її успішного запуску й роботи, але Гейтс вже контролював 2 мільярди жителів планети й домігся свого обрання віце-президентом США, а також розташоавував 76 % сукупного світового багатства. Відповідь на Windows 98.
 • Windows ME (2000, Many Errors, Mustdie Edition). Після її появи виявилося, що Wіndows 2000 — все-таки не найдурніша ОС у світі. Претендує на звання помилки-2000. Остання ОС, що протиборствувала ядру NT. Покійся з миром.
 
Робочий стіл Windows XP
 • Windows Хріново Робить (2001). Дозволила Білі Гейтсу захопити свідомість 7,2 мільярдів істот у всій Галактиці й 80,5 % всіх грошей на Землі. Створена для перевірки здатностей людини. Як виявилося, людина дійсно може звикнути до всього, навіть до Wіndows ХР.
 • Windows Server 2003 (2003). Змінений напис у панельці «Пуск», підвищена ціна. Захоплення мізків 17 мільярдів істот в Галактиці. 83,3333 % капіталу в руках Біллі.
 
Нове оформлення Windows Vista — революційна технологія
 • Windows Visla (2007). Найтаємничіша зі всіх операційних систем фірми Некрософт, яку ніхто не бачив в очі. Деякі схильні думати, що Wіndows Vіsta не існує в природі, отже, вона ніколи не зависне, не видасть помилку й не погубить працю вартістю в десятки тисяч людино-годин. За ці дивні особливості Wіndows Vіsta уже визнана кращої ОС від Necrosoft. Захоплення мізків 42 мільярдів істот у Галактиці. Біллі мав 90 % капіталу Землі.
 • Windows Server 2008 (2008). Обломець для шанувальників Vista. Захоплення мізків 55 мільярдів істот в Галактиці. Біллі має 93 % капіталу Землі.
 • Windows Seven (2009). Ця ОС була вимагати 32 ГГц у кожному з чотирьох вісьмиядерних процессорів, 16 Гб оперативної пам’яті, 32 Гб відео, та близько 13 терабайт вільного місця на жорсткому диску. Також була вимагати 120 мільярдів залежних від неї та 99,9% світового багатства для БГ.
 • Windows Server 2010 (2010). Черговий можливий облом для Seven-залежних, які не зможуть вилучити її з комп’ютеру та повинні будуть чекати виходу Windows Eight.
 • Windows Eight (2012, також Windows Hate, Windows Gates, Windows H8 Gates). Можлива чергова версія, що буде вимагати дісплей у 50 дюймів, 16-кнопочну мишку та клавіатуру зі всіма символами Юнікоду. Має на меті 256 мільярдів залежних, та 42 % багатства Галактики. Єдина система, яку неможливо зкомпілювати.
 • Necrosoft Windows Ten (2015). Повернена кнопка Пуск, захоплення 384 мільярдів істот в Галакттці та 53% багатства Галактики.
 • Windows Apocalypse (2666). Остання версія Windows. Система сама вирішує, що їй треба робити. Зараз встановлена у пеклі. Повинна підкорити 99,9 % істот та принести 99,9 % грошей Всесвіту Білу Гейтсу за контрактом з Сотоною.

Утиліти для WindowsРедагувати

На даний момент тільки одна фірма «Сьюмантек» насмілилася створити утиліту Wіndows Trash, що дозволяла видалити будь-яку версію Necrosoft Wіndows з комп’ютера.

Містичні таємниці Necrosoft WіndowsРедагувати

У середовищі некро́софів-схоластів не вщухають суперечки про те, яким повинен бути правильний номер Necrosoft Wіndows. Відомо, що на справжній момент (31.10.2015) особливо бурхливо обговорюється вік єгипетських пирамід і вік Всесвіту. Втім, злі язики подейкують, що Біл Гейтс у майбутньому відмовиться від числового іменування Necrosoft Wіndows, тому що звичайні математичні числа не можуть відбити всієї величі Некрософту.

Лінупсоїди проти Necrosoft WindowsРедагувати

Лінупсоїди — головні супротивники Біла Гейтса. Головний девіз лінупсоїдів «Консолька й неїпе» суперечить світогляду Білі, що приводить до сутичок між злісними адмінами та юзерами. Линупсоїди вважають, що краще летіти на порохнявому, але саморобному літаку, ніж летіти на фірмовому БГ-256 з закладеною терористами (працівниками Necrosoft) бомбою.