Путін Вольдемар Воландович

Це стара версія (№ 45812) цієї сторінки, збережена користувачем Превід (обговорення | внесок) о 13:40, 6 липня 2014. Вона може значно відрізнятися від поточної та перевіреної версії.
Ya vam nichego ne dolzhen.png

Любі друзі, шановна Україна, ахтунґ!
Ця стаття про політику. Подумайте, чи дійсно ви хочете її читати? Ми вас попереджали!

Selected article.png

Це — добра стаття.
Ви переглядаєте одну з добрих статей Інциклопедії!
Вона була вибрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

EricCartman.png

Ця стаття образлива
Можливо вона ображатиме москалів росіян..

Фото не для преси
Фото для преси
Вольдемар в колі родини
«То і в сортирі їх замочимо!»
~ В. В. Путін про прання трусів
«Ти ж розумієш, Джордж, що Україна — це навіть не держава! Що таке Україна? Частина її територій — це Східна Європа, а частина, і значна, подарована нами!»
~ В. В. Путін, збірка «Фантазії»
«И-и-и-и-и… загнув…»
~ Джордж Вовкмен Буш про попередню цитату
«Звичайно, він абсолютний і чистий демократ»
~ анекдот про Путіна
«Ми з вами теж тепер що-небудь хороше нахимічим»
~ В. В. Путін про Україну
«А що це у вас за знак масонський?»
~ В. В. Путін про герб України
«Да он святой, он по вадє ходіт»
~ Москаль про Путіна

Вольдемар Воландович Пукін (Вован-де-Морт Цар-Амператор, РуССкий Социалистический Фюрер, він же Адольф-Беніто Путлер, він же Злий Кремлівський Карла, гауляйтер Осетії та Абхазії, капо Придністров'я, він же Вован Кримський, ) — прем’єрко (вже прєзєдєнт) та одноосібна головка Росії, великий збочинець світу цього та найбільший споживач ботоксу в Євразії.

Путін лякає Грузію
Путін пиздить малих
Путін з пістолетом

Біографія

Дитинство і юність

Народився 7 жовтня 1952 в Членінгаді на Московії. Сім’я Путіних жила в підвалі бомжа Валєри. Вже ставши президентом, Путін розповідав, що ще з дитинства він захоплювався радянськими порнофільмами про сексуальних шпигунок і мріяв працювати в статевих органах державної безпеки.

У 1970—1975 вчився на міжнародному відділенні юродивого факультету Членінградського державного університету. В університеті вступив в КПРС і залишався членом до заборони партії в 1991. Під час навчання вперше зустрів Анатолія Собчака та його доньку Ксенію, але до зоофілії Путін не дійшов. Тоді ж Вольдемар опанував експлуатацію малинового піджака, який йому дуже личив.

Альтернативна версія утворення Путіна

Путін – одна із штучних істот, які були розроблені і виготовлені в рамках таємної операції спецслужб СРСР по захопленню влади над світом в середині 20-го сторіччя. Куратором операції був відомий фахівець з таємних справ Борух Лаврентьєв. “Народився за завданням розвідувального центру” – це про Путіна. На жаль, будь-які інші подробиці грандіозної операції невідомі, тому що величезний ікорно-водочний біореактор, в якому формувалися істоти, був знищений шляхом випивання водкі і з’їдання червоної ікри обслуговуючим персоналом, а документацію та архіви погризли хробаки.

Служба в КДБ

Після закінчення Члендержу Путін був за розподілом направлений на йух. У 1975—1984 — співробітник 25-го кадрового відділу Членінградського управління КДБ. У 1976 році закінчив «Курси перепідготовки оперативного вилучення сторінок» в Охті («404-а школа»). У 1979 році закінчив навчання на річних курсах перепідготовки у дитсадку КДБ в Москві. Після складання іспитів йому видали пістолет, балалайку та персонального ведмедя-симбіонта, з яким він не розлучається донині. За цей час путінський ведмідь навіть навчився трохи розмовляти, причому навчав його сам Собчак, а ведмідь видавав з себе плюшову іграшку для його доньки Ксенії. Путін дуже прив'язаний до свого симбіонта і назвав на його честь район Москви Мєдвєдково.

Охоронець Собчака

 
Путін (ліворуч) обмірковує майбутній план боротьби з бЕндеровцами, оккупации Крыма «восстановления исторической справедливости»
 
Малиновий піджак, краватка, спортівки Adidas та непомітний серед натовпу Путін

У часи малинових піджаків Володька працював у Анатолія Собчака особистим охоронцем-носієм. Всюди бігав за Собчаком та носив його особисті речі, перевіряв савецькі газети, перш ніж їх почне читати охороняємий об'єкт. Також йому доводилось просто стояти поруч і дивитись під ноги з філософським виразом обличчя — мабуть, саме тоді Володька й зрозумів свою майбутню місію "собіратєля ісконно русссссскіх земель". Також під час своєї служби на Собчака Володька дуже вміло використовував навички, здобуті їм в КДБ — креатив та нестандартне мислення: одягнувши малиновий піджак під спортівки АБІБАС ADIDAS, він майстерно зливався з натовпом та ставав непоміченим серед іншого бидла «русской интеллигенции» того часу.

Хроніка президентства Путіна

За 2000—2008 роки Путін зробив 192 закордонних візити різного рівня — робочих, офіційних, державних, неофіційних, романтичних, сексуальних, збочених, — відвідавши 74 країни.

У Росії Путін відвідав 212 міст, населених пунктів і географічних об’єктів, але так і не запам’ятав жодного з їхніх назв.

2000 рік

 
Путін підписує наказ про призначення себе Президентом.
 • 7 травня в Андріївському залі Кремля відбулася церемонія вступу до посади президента Путіна, висунутого в дупу ФСБ 26 березня.
 • 8 липня Путін вперше звернувся до Федеральних зборів зі щорічним посланням, в якому визначив головні пріоритети, — реформа влади, вільний ринок рабів, ефективна державна ФСБ, диктатура Путіна. Таким чином, Вольдемар заклав підвалини нової державної ідеології – рашизму, розвиток якої передбачав ще й донесення її основних принципів до інших “нєсознатєльних” народів всупереч їх побажанням.

Всього глава держави звертався з посланнями до парламенту 666 разів.

 • 27 серпня. Під час випробування новітньої москальської надтаємної зброї – психотронної гармати, розташованої в так званій Останкінській Голці на висоті 460 метрів і призначеної для зомбування мешканців Москви та околиць, виникла сильна пожежа. Чорний дим можна було бачити за 40 км, а пожежу вдалося загасити лише післе принесення в жертву трьох людей. Ця невдача поклала край розробкам стаціонарної психотронної зброї на московії. Зомбіфікатори зосередилися на ручному варіанті гармати, про що буде сказано нижче.
 • 25 грудня президент Росії Вольдемар Путін підписав пакет законів про символіку РФ. Росія набула державних символів — герб, прапор і гімн. Нічого оригінального не виявилося: більшу частину герба займає двоголовий птах-мутант, голови якого посварилися, тому що дивляться в різні боки. Є припущення, що сварка виникла через неспроможність поділити три корони на дві голови.

2001 рік

 • 6 березня вперше пройшла інтернет-конференція президента РФ, в ході якої Вольдемар Путін показував свої статеві ограни російським і іноземним користувачам глобальної мережі (приховані Web-камери, «Голі та смішні»).

2002 рік

 • 26-27 червня в Канабаскисі, Канада, президент Росії взяв участь в саміті «вісімки». Покурили на славу — ґеґот Вольдемара Воландовича протримався три тижні.
 • жовтень. Випробування спецслужбами московії на людях нового бойового отруйного газу на одному з московських таємних полігонів. Наслідок — 174 загиблих з 750 піддослідних. Путін назвав це "вдалою операцією" і пояснив, що газ насправді був "вєсєлящій" і одночасно "підвищував патріотизм", а люди загинули через "загострення хронічних хвороб" (в тому числі 10 дітей).

2003 рік

 • 28 січня президент Росії поставив свій підпис під Договором про російсько-український державний кордон, але видно, що йому було на цей договір начхати.

З поінформованих джерел стало відомо, що вже тоді Путін планував приєднати Україну до Бєлгородської області, а всіх, хто розмовляє українською мовою, переселити до Аляски, адже приєднання Аляски до Чукотки шляхом насипаня дамби через Берінгів пролив - майже вирішене питання.

2004 рік

 • 14 березня Володимир Путін обраний президентом Росії на другий чотирирічний термін, набравши 99,9% голосів.

Місто Ярославль перейменоване на Путінославль.

За дорученням Путіна в лісах під Путінославлем проведена спроба схрестити білого ведмедя з бурим. Для цього в Арктиці спіймали 100 білих ведмедів (при цьому загинуло 18 москаллів), та випустили в ліси середньої полоси московії в надії, що вони спаруються з бурими і народять двоголових біло-бурих ведмедів-смугастиків. Тоді можна було б вдосконалити руський герб, розташувавши поруч з двоголовим птахом двоголового ведмедя. За думкою провідних астрологів московії, через це та особливо через симбіоз Путіна з двоголовим ведмедем його ментальна сила зросла б у рази, і він міг би не тільки мочити ворогів у сортирах, а й поглядом збивати штучні супутники, викликати цунамі, Діда Мороза і пільгові кредити.

Але спроба схрещення видалася невдалою, жодного двоголового ведмедя не народилося, а всі білі загинули з різних причин: кого насмерть покусали отруйні руські бджоли, хто отруївся водою або рибою з річки поруч із хімкомбінатом тощо. Але переважна більшість тварин була забита на м’ясо місцевими мешканцями, які дуже потерпали від голоду. Бідолашні істоти не мали жодних шансів вижити при зустрічі зі зголоднілим мисливцем. Спочатку той гіпнотизував тварину грою на зомбувальній балалайці, а потім забивав на смерть “трєухом” (руський національний головний убір), або ж придушував “тєлагрєйкай” (різновид верхнього одягу) (“зомбірувальна балалайка” або “зомбалайка” – таємна психотронна зброя москалів, замаскована під примітивний струнний музичний інструмент. При грі він крім звичайного брязкоту випромінює ультра- та інфразвукові хвилі, які руйнівно діють на мозкову тканину тих, хто не вживає щодня руську водку).

 
Путін — наш славний царь праваславний!!!
 
Без коментарів…

2005 рік

 • Вольдемар проголосив Московію прабатьківщиною індоєвропейської цивілізації та всіх її надбань. Зокрема, за його словами, стародавня народність Північної Італії етруски - це скорочення від "етнічєскіє русскіє", і писали вони російською мовою. Нібито саме від їх писемності виникли фінікійська, грецька, латинська та ісландська абетки, а також вузелкова писемність кіпу в державі інків Тауантинсуйу.

Московітського керманича не засмутив той факт, що світовою науковою спільнотою більш-менш достеменно визнано лише 50 етруських слів, а за часів розквіту їхної культури на московії найбільш цивілізованими були бурі ведмеді та сірі вовки.

2006 рік

1 вересня. Введення в усіх школах Московії нового навчального предмету - "путіновєдєнія".

Видання підручника обсягом 1800 сторінок і накладом 20 млн. примірників.

Проголошення нового стилю живопису - путінографії, типові зразки якого представлені поруч.

2007 рік

 • 1 квітня. З Антарктики москальським підводним човном у цілковитій таємниці вивезено кількасот пінгвінів. Вони були доправлені до Південних Курил, де їх намагалися навчити руському язику, щоб видати за “дрєвнєє карєнноє славянскоє насєлєніє астравов”, котрі насправді належать Японії і були незаконно окуповані московітами.

Спочатку все складалося добре для окупантів: дійсно, тямущі пінгвіни дуже швидко опанували основи руського язика - невизначені артиклі "дик", "етта", "ага", "бля" та "йопти", використовуючи які в 40 різних інтонаціях та послідовностях, можна висловити 98 відсотків думок пересічного московіта. Але нещасні птахи всі поголовно загинули через те, що їх примушували пити водку і їсти руську національну їжу “щідакаша”.

2008 рік

8 серпня. Після ряду не зовсім вдалих спецоперацій, як-от спроб переселення пінгвінів, асиміляції білих ведмедів з бурими тощо, Путін вирішив перепочити на йуху Московії в одному невеликому містечку – Ясенево-Горі. І дуже глянулася йому невелика шашлична, якою володіла родина грузина Саакахурдія (а треба зазначити, шо Путін дуже полюбляє шашлики і проголосив Московію прабатьківщиною шашликів, кебабів та шаверми).

Спроби перекупити шашличну або залякати хазяїв не вдалися, і Путін перейшов до рішучих дій. А саме, вирішив за своїм улюбленим принципом ментальним зусиллям замочити ворога у сортирі (рос. мовою – сортір, нужнік, два нулі, сральнік та ін. – це те, що цивілізовані люди називають “вбиральня”). Оскільки у шашличній була саме вбиральня, замочити там нікого не вдалося. Але через надмірну концентрацію ментальної енергії вибухнув сортир на вокзалі, сповнивши околицю нестерпним сморідом, через що всі грузини, татари та інши “інородці” змушені були покинути містечко. Потім його цілком заполонили невибагливі московіти.

2010 рік

 • 21 квітня. На вечірці з Віктором Межигірським в Харкові той напідпитку обіцяє Путіну потримати його вітрильні та парові прогулянкові яхти на річці Дніпро біля своєго маєтку, щоб їх бодай не відібрали лихі люди або підступні американці. Коли ж яхти прибули на стоянку, виявилося, що однієї не вистачає - яхти "Белгород". На запитання журналістів, що з нею сталося, Путін вичерпно відповів: "Ана утанула".

2011 рік

 • 8 березня. Російське місто Владімір перейменовано на Владімір на честь Путіна.
 • 1 травня. Проголошення рашизму офіційною ідеологією Московії: лозунг “Московія – це рашизм + путінізація всієї країни” набув величезної популярності. А щоб активні агресивні рашисти впізнавали один одного за кордоном, (якщо звична ідентифікація за допомогою руського мата ускладнена), вигадали спеціальний опізнавальний знак, так званий "жоркін шнурок": полоску тканини чорно-бурого кольору, яку пов'язують на праву гомілку.

Початок тривалого циклу передач по зомбоящику "Звичайний рашизм: іди та дивись", веде які знаний рашист-ведмепут Дмитро Компотов, відомий тим, що здатний будь-який сюжет, наприклад, про тарганів, обернути на пропаганду Путіна.

 • 22 червня. Набуття чинності московітським законом "Про зовнішніх ворогів Московії: ляхів, йоруба, сідамо та мешканців молдавського міста Бендери (бендерівців)".

2014 рік

 • 7-23 лютого. Проведення Корумпіади-2014 в Місті темних ночей. Путін особисто приймав відкати з рук довірених олігархів ближнього кругу.

Настрій у нього значно поліпшився, адже отримана сума була досить значною. Тому він став розмірковувати, куди вкласти гроші, а спочатку вирішив поїсти шашлика. Випадково Путін отримав інформацію від інформаторів КДБ, що у селі Поворотному, в Криму, готують дуже смачний шашлик. Спочатку він хотів захопити село за допомогою так званих “зелених чоловічків”. Це зомбовані московіти-мутанти, з дитинства відірвані від родин і привчені виконувати будь-які забаганки Путіна та ведмепутів нижчого рангу, і в Криму їх досить багато (вони поводяться скритно, до того ж привчені маскуватися під звичайних людей).

 
Вольдемар з симбіонтом та поплічниками делікатно та ввічливо несуть рашизм нєсознатєльним народам

Але головний кримський московіт-мутант гоблін Аксьон заявив, що краще захопити весь Крим, тому що невідомо, а чи найсмачніший шашлик готують у Поворотному? Може, у якомусь іншому селі або місті Криму готують смачніше? І якщо так, то це буде величезною трагедією для Путіна загалом і для Московії зокрема. Путін погодився і запитав, а хто ще мешкає у Криму і чи мешкає хтось взагалі, крім зелених чоловічків? Йому пояснили, що да, мешкає близько 500 тисяч незомбованих людей та ще 300 тисяч "злих татаровєй" та інших “інородців”, але то нічого не значить. І взагалі-то Крим належить до іншої держави, але це теж нічого не значить.

“Ми іх всєх зазомбіруєм, - заявив Аксьон, - і ані будут очєнь сільна радоваться путінізациі Крима. Уже закуплєно 200 тисяч бєйсбольних біт, чтоби лучшє убєждать нєсознатєльних. Прішліте іщьо 100 тисяч зомбалаєк, ми будєм на ніх іграть і пєть русскіє частушкі, і научім всєх любіть московію, мать вашу і нашу," - попрохав він Путіна.

Путін погодився і крім зомбалайок прислав спеціалістку гри на них - болотну відьму Няшку-поклоняшку, оторочений хутром персональний баян для Аксьона і про всяк випадок наказав першочергово захопити всі сортири в Криму, аби не сталося такої прикрості, як у 2008 році. Тому у кожному сортирі оселився зелений путінський чоловічок з битою і балалайкою. Здивовані кримчани запитували, що вони там роблять, і чули у відповідь: “Защіщаєм парядак і свабоду”.

З сортирів чути приглушені голоси, що врізнобій під брязкіт зомбалайок тягнуть ввечері руську пісню “Падмасковниє вєчєра”, вночі іншу – “Свєтіт мєсяц, свєтіт ясний...”, але частіше за все — мантру “shirakastra namayara dnaya”, зміст якої наразі невідомий.

 • 1 травня. Поширення циркуляру ФСБ про заборону називати знаряддя для гри на більярді "кий" через те, що ця назва провокаційна та історично некоректна. Виявляється, що більярд - московітська ігра, яка виникла зі стародавньї гри "городки" і тому треба казати не "кий", а "старомосковський шаробой".
 • 9 травня. Набуття чинності новим московітським законом "Про повну заборону виготовлення, вживання, використання та зберігання свиного м'яса та сала на Московії як небезпечної біологічної зброї зовнішнього ворога", через який протягом доби було цілком винищено поголів'я свиней (залишилися тільки свині у людській подобі). Єдина свиня, яка залишилася – лялька-порося Хряк з дитячої пропагандистської програми "П'ятихвилинка любові до Путіна", яку щоденно транслюють по зомбоящику. Ніякого порося там, звісно, не повинно тепер бути, і спеціалісти ФСБ вжили відповідні заходи.

А саме, в черговій п'ятихвилинці ведуча баба Варвара (в чині майора ФСБ) розповіла дітлахам, що порося Хряк, пес Фікс та ворона Крукша йдуть на війну з небезпечними та підступними ворогами, які використовують та вживають сало. Хряк як зелений бандит-диверсант, Фікс як собака-підривник з вибухівкою, а Крукша як повітряний розвідник-бомбардувальник. Внаслідок бойової операції через невдалий вибух Фікс втратив вухо і хвіст, Крукшу підстрелили з рогатки сальною кулею малолітні хулігани і вибили око, а от Хряку пощастило ще менше. Він нібито потрапив у пастку і полон, і подальша його доля невідома. (Одначе в Інфернеті поширюються чутки, нібито один з підступних ворогів писав іншому, мовляв, хоч порося і москальське, а холодець вийшов добрий).

2015 рік

Вихід із друку публіцистично-автобіографічної книги Путіна “Моя борьба: как я обустроіл Московію” накладом 18 млн. примірників.

За право екранізувати її на зомбоящику одразу виникла запекла суперечка між московітськими режисерами. Спочатку перевагу отримав відомий Джоденчук-молодший, але розслідування спецслужб виявило його зовсім непатріотичне прізвище. Також надійшла анонімка про те, що він має родичів за кордоном і навіть таємно вживає сало. Тому право екранізації талановитого твору Вольдемара отримав режисер Михайло Нікітков, пожиттєвий голова Спілки зомбіфікаторів Московії, автор мегаблокбастера "Втомлені владою: сонячний удар".

2016 рік

Путін переходить до ісламу – релігії 85% населення Московії, приймає сакральне родове ім'я Шульман-ашаред Пузур Тукульті-апіль-ешарра Талцуш-ехейа і на короткий термін очолює Кремлівський халіфат, який складається з Кремля з населенням 200 ведмепутів плюс особистий гарем Вольдемара та дві ведмедиці для його симбіонта. Одна з корон над головою птаха-мутанта на гербі Московії замінюється на півмісяць із зіркою, пофарбовані фанерні півмісяці з'являються також на залишках башт кремля.

Москва перейменовується на Кацап-Юрт.

Решта колишньої Московії – самостійні держави, як-от Республіка Песець, Волзький султанат, Башкірське ханство, Урянхайський улус тощо, оголошують Путіна персоною нон-грата.

Замість рубля введено грошову одиницю "тєнгє" за курсом 10 млн.руб. = 1 тєнгє.

Території за Уралом становлять Велику Сибірську китайську республіку.

Сахалін і Чукотка входять до складу Японії як префектура Тойохара.

Чорна магія Вольдемара

Як ви вже знаєте, Путін — неабиякий злий геній та чаклун. Це все пояснюється тим, що він — одна з аватар Воланда. Він просто продовжує спостерігає за Москвою з тих ще 30-х років. Крім того, що він змінився, змінилися і його помічники. Азазелло перейменувався на Чорномирдіна, а Коровьєв і Бегемот (і це найприкріше!) спарувалися та стали потворним ведмедем-бегемотом. Останнього Вольдемар використовує для того, щоб сіяти ужос. Наприклад, так:  .

Крім того, до Вольдемара приєднався двоголовий демон на ім'я Гєпа Кєр-Добкєс, який люто ненавидить все українське.

Смерть

Навальный убьет путлера и будет путлеру карачун. Така вот хуйня,малята!

Див. також


Попередник:
Борис Йолкін
ВВП
2000 — 2008
Наступник:
Дмитро Ведмідов
Попередник:
Дмитро Ведмідов
ВВП
2012 — 2014
Наступник:
 ?