Якщо вчора добре, сьогодні бодун. Це правило — аксіома.
«Пий, бо забодаю!»
~ Бодун про свою жертву
«А-а! Не пи*ди і дай води!»
~ Жертва про бодун

Бодун — страшна давня бедерська хвороба, яка викликається за допомогою тих чи інших видів алкоголю (бухла). Бодун буває двох видів: хронічний та одноденний (смертельно небезпечний).

Що таке бодунРедагувати

По-перше, це гарний привід не виспатись, не прийти на роботу чи взагалі не жити!!! Якщо зазвичай ви ловите від цього кайф, то ви або алкаш, або хворий на всю голову псих (блонд. «дибільний дибіл»). Ну так от, якщо ви добре почуваєтесь, відчуваєте, що можете розв’язати рівняння: X5462-x=98621-Xx-9682, і вас не мучить спрага, знайте — це не бодун!

 
Пивка хльопни, А??

Бодун це коли навпаки. Якщо ви не зрозуміли цього, дивіться вище фразу блондинською. До речі, цією ж мовою хвороба називається «бодун-забодун».

 
Ранок дівчинки-емо. Ґлюк-Артьомівський. Олія. Пензель.

СтадіїРедагувати

Проходить ця хвороба в кілька стадій.

  1. На перший ранок після дня ПДВ (повітряно-десантних військ), 8 березня, Нового Року чи інших свят такого типу починається найлегша стадія, широко відома під назвою «сушняк» і над назвою «а-а, дайте води…»
  2. Продовжується наступною стадією — несподіваною появою абсолютного музичного слуху («Не гупай!») і втратою голосу (має місце фраза «Ти що не чув Грецького-Корсакова? Я тобі зараз ноти принесу!», але не звучить через вищезазначену причину).
  3. Потім починається весела стадія похмілля. Якщо доза напою перевищує випиту вчора, то це смертельно небезпечний бодун (не вірите? завтра відчуєте). Якщо ж похмілля затягується на кілька діб, то бодун плавно переходить у хронічний.

ЛікиРедагувати

Людству відомі лише одні ліки від бодуна. Їх назва — «Свиняча Антидотна Ліпідна Оболонка», більш відома як САЛО. Бодуну не бояться лише свині, адже вони повністю вкриті цією самою оболонкою. Якщо ви знаходитесь в смертельно небезпечному бодуні, можете не боятись його за вищезгаданим правилом.

Побічні ефекти від Свинячої Антидотної Ліпідної ОболонкиРедагувати

Потрохи ваше тіло буде наповнюватись нехілєєм (чи як його там) і вам буде кінець. При перевживанні САЛО ваше тіло буде наповнюватись москалієм і САЛО вдарить вас по єбальнику обличчі і вам буде так само погано, як було. Тому висновок - не нажривайтесьy наїдайтесь САЛО.

Попередник:
Дупа
Покровитель Інциклопедії
28 квітня 200927 серпня 2009
Наступник:
Британія