Білл Гей

(Перенаправлено з Білл Гейтс)

Білл Гей (англ. Bill Hay) — перша в світі людина, яка вдруге придумала МС-ДОС, віконну систему, мишку. Білл Гейтс ріс простим хлопчиком, а зараз росте, як мажор. Його статки становлять $90 000 000 000 що рівне 1000 літньому бюджету міста Рівне.

Bill-gates.jpg

ЖиттяРедагувати

Народився Білл 28 жовтня 1955 року в сім’ї домогосподарки і віконного менеджера. Ще в дитинстві батьки побачили в ньому потяг… але хлопчик виріс все-таки людиною. Вже змалечку його вабили математика, фізика та всілякі технічні новинки.

Коли Біллі підріс, на ринку почали з’являтись перші персональні комп’ютери, але оскільки його на ринок ще тоді не пускали, то він зібрався з друзями і в гаражі написали першу операційну систему МС-ДОС, та мову програмування високого рівня з підтримкою ООП, ООД, паралелізму і платформонезалежності Бейсик. Але, оскільки, тоді ще ООП, ООД паралелізм і інші розумні слова викликали міліцію, то Біл вирішив закоментувати ту частину коду до кращих часів, і залишив у Бейсику лиш кілька необхідних операторів і GOTO. МС-ДОС - це звичайно погано, але амбітний Білл не мав наміру зупинятись. Вже на початку 90-их візит в компанію Yappko закінчився надбудовою до ДОС — Windows 3.11, яка працювала у віконному режимі, хоча працювала — це голосно сказано.

Подальша хронікаРедагувати

Чи знаете Ви?Редагувати

  • В дитинстві Білл дуже любив дивитися у вікно.