WikiSU.png
Для людей з оригінально збоченим почуттям гумору чи зовсім без нього типу-експерти з Вікіпедії пропонують статтю під назвою «Вікіпедія».


Логотип
«Вікіпедія — не Черновецький!»
~ Вікіпедія про Чим не є Вікіпедія
«Земля в ілюмінаторі...»
~ Леонід Марсіанович не про Вікіпедію
«Вікіпедія — не Ктулху!»
~ Вікіпедія про Чим не є Вікіпедія
«Бр-р-р-р-р...»
~ Ктулху про Вікіпедію
«Вікіпедія — не Вікіпедія!»
~ Вікіпедія про Чим не є Вікіпедія
«Користувачів, у яких всі редагування вандальні, блокують безстроково. У вас лише половина таких, тому ваш термін блокування може бути у два рази коротшим»
~ вікіпедисти про вандалів

Вікіпедія — найбільша афера за історію людства, невдала пародія на Інциклопедію. Була випадково видалена монгольськими хакерами 2122 року під час святкування дня незалежності їх країни.

СтворенняРедагувати

Вікіпедію було створено Туркмен-Пашою після того, як він прочитав два найвидатніших твори в історії людства - Енеїду та Інциклопедію. Спочатку її планувалося написати на туркменській та олбанській мовах, але так багато людей випадково заходили у Вікіпедію, що її було перекладено на усі, навіть на ті, що не існують, мови світу (крім білоруської).

Що це такеРедагувати

Вікіпедія, «беззмістовна енциклопедія, яку кожен може вандалізувати» — сатиричний веб-сайт-пародія Інциклопедії (хоча сама Вікіпедія стверджує протилежне).

Навіть містить посилання на багатьох реальних людей та на персонажів і події сучасної популярної культури!

НеточностіРедагувати

Уся Вікіпедія є одною великою неточністю, адже дані кожної статі розбіжні з даними Інциклопедії. Зокрема, у одній зі статей написано, що формула води - H2O, хоча усім відомо, що вода дорівнює C2H5OH + H2O - C2H5OH.

ВидаленняРедагувати

На щастя, Вікіпедія існувала недовго - підвипивши на честь дня незалежності своєї країни, монгольські хакери так захопились переглядом секретних даних журналу Playboy, що випадково видалили увесь Інтернет, а з ним і Вікіпедію! У зв'язку з цим Туркмен-Паша випустив спеціальну молитву за упокой Вікіпедїї, яка за довжиною виявилася довшою за Коран.

Жалкувати було нічого, бо всі статті ВП були або оригінальними дослідженнями (наприклад, не було авторитетних джерел у статті «Вікіпедія»), або порушенням авторських прав (стаття про число Пі, яке було запатентоване Пі-Фаготом).

Цензура, бляха-мухаРедагувати

Україньський відділ Вікіпедії станом на початок '21-го року охопила цензура. Так, у її керіувництві заявилися люди, що блокують ті Ай-Пі-шні адреси, котрі роблять “ідейно ворожі” редагування. Під “ідейно ворожими” редагуваннями маєтця на увазі виправляння “дев'яткованих” імен на “недев'ятковані”, “перейменування” Томи на Хому, анатеми на анахтему і т.д.

Ще їдна промблєма, шо цензори укроувікіпедії не виставляють своїх фоток, тому такі нестерпні, бо думають, що раз ніхто пику не знає, то і не настукає по ній. Але зараз такий час, що можна чудово комусь в гинтернеті “настукати” словами і аргументами, а укровікіпедисти часто проти слів та аргументів беззахисні — тікають в “самоізоляцію” і намагаються блокувати неугодних співрозмовників. В кражчих традиціях ненависного їм Совка.

ЦікавинкиРедагувати

Нещодавно скажені вчені виявили єдині рядки у Вікіпедії, які мають хоч якийсь сенс. У зв'язку з великим ажіотажем, який викликав цей безпрецедентний успіх, ми публікуємо їх текст повністю:

العربية Bahasa Indonesia Беларуская Беларуская (тарашкевіца) Български Català Cebuano Qırımtatarca Česky Dansk Deutsch Eesti Español Esperanto English Français עברי Hrvatski Italiano 한국어 Lietuvių Latviešu Magyar Македонски Nederlands 日本語 ‪Norsk (bokmål) Polski Português Русский Română Slovenčina Slovenščina Srpskohrvatski / Српскохрватски Српски / Srpski Ślůnski Suomi Svenska తెలుగు Türkçe 中文...