Друга Світова Війна

Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

Хер Гітлер і товариш Сталін у постановці «Друга Світова Війна».

Друга світова війна — високобютжетна постановка трупи «Третій Рейх», яка з тріском провалилася на сценах Європи, Азії та Африки. Попри те, що членами трупи були відомі і багаті колекціонери, художники, чуйні та вірні сім’янини, а роль масовки виконували прекрасні треновані блондини з блакитними очима, постановку, що не витримала критики авторитетних метрів, вимушені були припинити. Відомий талановитий художник, а в результаті режисер та сценарист постановки А. Гітлер, не витримавши морального удару, покінчив життя самогубством. Подібна доля спіткала і його колег, які були розчаровані таким ставленням світової громадськості до своєї творчості.

СценарійРедагувати

Як вже зазначено вище, сценаристом, а потім і режисером-постановщиком Другої Світової Війни є Адольф Гітлер — людина надзвичайного таланту та мистецького чуття. Пан почав писати сценарій на кільканадцять років раніше, ніж вперше зміг його реалізувати. Попри те, що в перших періодах довелося переробляти назву, сценарій відомий усьому світові під назвою «Моя боротьба».

Привід до реалізаціїРедагувати

Адольф Гітлер, як невимовно ексцентрична і обдарована мистецька фігура, дуже страждав через недосконалість навколишнього світу та несправедливості, що в ньому коїлись. Чергового удару і без того слабкому психологічному стану Фюрера завдали успіхи мазанини Черчиля, які на відміну від картин самого Фюрера, попри бездарність виконання надавали британському лідеру авторитету серед підлеглих.

Причини невдачіРедагувати

Головна причина катастрофи задуму полягає у масовому використанні заїжджених і набридлих своєю невиразністю художніх засобів. Абсолютно не витримують професійної критики естетично-недоцільні вбивства мільйонів людей. В той же час, не виявлено жодних новаторських мистецьких прийомів: вражає своєю дорядністю естетична невиразність облоги Ленінгаду, а масові спалення євреїв взагалі є повним несмаком і свідчать про творчий занепад організаторів процесу та бездарність його виконавців. Кидається в очі невимовна безталанність акторів і погано пророблені ефекти та декорації, стогони від голоду та хвороб - непереконливі та недостатньо розкривають драматичність сюжету. В наслідок вищевикладеного, перша ж постановка була сильно розкритикована мистецьким світом, як не лише безталанна, а і така, що застаріла і не відповідає вимогам часу.

 

Це пастка! Ви прийшли в тупик!
У цій статті нема чи недостатньо внутрішніх посилань. Через це з неї важко кудись перейти.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.