Typewriter john olsen 01.svg

Ця стаття написана у рамках Інцикломарафону
Вона набрала 8 балів та зайняла 4 місце у 1-му Інцикломарафоні ім. Іво Бобула (проводився з 2 вересня 2011 по 12 листопада 2011). Обговорення проводилося тут.

Selected article.png

Це — добра стаття.
Ви переглядаєте одну з добрих статей Інциклопедії!
Вона була вибрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

«Wunderwaffe! Ja, ja!!!»
~ Der Teutonische ritter auf ein arabaleste.
«Тьху! І це яблуко москаль обгриз! А ну, зараз ми його арбалетом!»
~ Першобогдан про методи боротьби з методичним яблукообгризанням.
«Украінскую музику і групу ТІК нє слушаєт,
Пірожино не їсть, а тільки понадкушує!»
~ Бронюк про „Поведінка москалів та вплив музики на неї“.

Дурбалет — це не якийсь дурний балет, це навіть не типовий представник Верховної Зради, це хитромудрий винахід, розроблений трипільцями (чи українцями) спочатку для мирної цілі (а саме розколюванні яблук та інших фруктів), а згодом використаний у військових діях.

Історія винайденняРедагувати

 
Першобогдан стріляє з дурбалета

Арбалет був винайденим імовірніше за все, Першобогданом в рамках боротьби з яблукообгризанням. Річ у тім, що москалі, коли їх за вошивість виперли з Раю, дуже полюбили яблука. Але оскільки з культурою вони нуу, не дуже дружать, вони почали красти яблука у Перщобогдана у вишневому садочку™. Крім того, що вони їх крали, вони як безкультурні істоти, обгризали і вішали назад на дерева. Таким чином отруйна слина просочувалася в яблуко і робила його неїстівним. Оскільки Першобогдан був мирним, він винайшов пристрій, який пострілом розрізав яблуко на 2 частини, одна залишалася придатною до використання, а інша, отруйна відвалювалася, і дбайливий Першобогдан потім віддавав її тому чи іншому москалеві. Свій винахід він нарік на честь головного москаля-яблукогриза Дурбалетом.

Еволюція використанняРедагувати

Час йшов невпинно, і москалі згодом мігрували на північ, де почали обгороджувати своє болото парканом. А навколо хатки Першобогдана розрослася українська держава, якою керував Данило Галицький. Щоб захистити Київ від набігів тхорів, він поставив арбалет на озброєння у своєму війську. Стара назва забулася, і дурбалет обізвали „самострілом“ через його, тоді ще недосконалу конструкцію — дурбалет часто стріляв сам по собі, а оскільки вояки Данила Галицького носили дурбалет у шароварах, а „Імпази“ тоді ще не винайшли, наслідки були досить неприємними. Також тхори, щоб захиститися від дурбалетів і посилити своє військо заключили союз зі зміями і ящірками (від них захищалися „Змієвими валами“). Ящірки від пострілу з дурбалету розвалювалися на дві частини у районі тазової кістки, через що з недоящірки та її хвоста з’являлися дві повноцінні особини. Через це, дурбалет вийшов з використання, а Галицько-Волинське князівство занепало.

Пізніше застосовуванняРедагувати

Також внаслідок діяльності розвідки ФСБ дипломатичних місій українців по всьому світу, дурбалет почали застосовувати у багатьох інших країнах, зокрема у Японії та Китаї.

Використання у КитаїРедагувати

 
Багатозарядний китайський дурбалет

Загалом дурбалет використовувався для медитацій у садах — якби москалі приперлися і почали красти яблука зі священного саду, де монах собі медитує, напоготові є вірний дурбалет. Китайці навіть розробили його модифікацію - дурбалет багатозарядний, який після першого пострілу по яблуку, робив іще кілька в сторону самого москаля — це ж вам не милосердний Першобогдан!

Використання у ЯойніїРедагувати

 
Музичний дурбалет

Японці крім медитацій використовували його, як музичний інструмент — тенькання натягнутої тятиви, свист стріли, та акомпанемент жертв співаків, які опинилися навпроти дурбалету. Також дурбалет часто зустрічається у китайських порнографічних мультиках високому мистецтві Хентаю для особливих збочень збільшення насиченості сюжету.

Використання у Російській арміїРедагувати

Частину крадених дурбалетів стали реалізовувати у Російському Чорноморському флоті військовиками для чистки картоплі.

Використання у ШвайцаріїРедагувати

 

Цей розділ недописаний
Можливо, під час написання статті від автора втікло натхнення.
Ви, звісно, можете допомогти Інциклопедії, дописавши цей розділ.

МодифікаціїРедагувати

 
Їздовий Ананасний дурбалет
 
Дурбалет-тризуб

Більшість модифікацій до дурбалету були розробленні Леонардом Винниченком. Ми розкажемо вам про дві з них:

  • Ананасний дурбалет. Була створена Леонардом під впливом пісні „Ананас“ гурту „О, вуха!“. Являє собою машину на кінній (або ручній) тязі, використовується для ліквідації та очищення погризених ананасів та інших плодоовочів великого калібру. Вийшов з використання через нетранспортабельність та те, що не так вже й багато ананасів зазнали покусів москалів.
  • Дурбалет-тризуб (Патріотичний дурбалет). Був винайдений Леонардом для приколу. Був витіснений виделкою. Пізніше використовувався Володимиром Винниченком у війську Директорії та вояками УПА для катування та залякування москалів.

Дурбалет у комп’ютерних іграхРедагувати

  • Дурбалет у С.Т.А.Л.К.Е.Р.і:

Оскільки у дурбалеті, на відміну від цибулі, замість стріл можуть використовуватися болти (норм. гайки), цю зброю дуже уподобали С.Т.А.Л.К.Е.Р.и. Вона допомагає їм визначати всякі аномалії[1] та уникати мутантів[2].

ВиноскиРедагувати

  1. Глюки, патороч та всякі зони: зона турбулентності, дурдулентності та пердулентності.
  2. Ксенії Лошак, Дани Барбарісавай, можливо, Дона Баса (до нього ще ніхто не доходив).
 

Тук-тук! Зайнято!
На цю мить стаття дописується користувачем Іван Сірко.
Можливо, він вийшов попалити або посидіти у туалеті. Але він повернеться, чесно-чесно!