У цього терміну існують ще й інші значення, див. Корея.
УВАГА: Перед прочитанням цієї статті необхідно вклонитися перед Великими Вождями та Премудрими і Улюбленими Керівниками КНДР тов. Кім Ір Сеном та Кім Чен Іром!

Корейська, яка-не-яка але Народна Демократична Республіка, бо так сказав Кім Чен Ир (расово-невірна назва Північна Корея) — Велика та могутня ядерна імперія, створена Кім Ір Сеном, розвинута Кім Чен Іром, а нині ще більш розвинута Кім Чен Ином.

Корейська Народно-Демократична Республіка
Прапор КНДР Герб КНДР
Прапор Герб
Девіз: Ґ...
Гімн: пафосний
Розташування КНДР
Столиця Пхеньян (колишній Новочорнобильськ)
Найбільше місто Пхеньян
Офіційні мови якою говорить Кім Чен Ин
Державний устрій Сталінізм-онанізм
 - Бох, Улюблений Персонаж, Любий друг, Верховний головнокомандувач пінгвінів, Яскрава зірка, Місцевий Бацька, Улюблений Керівник, який сповна втілює прекрасний лик, яким повинен володіти лідер, Полководець пінгвінів, Залізний Лісоруб, Великий онаніст, Дороговказна зоря XXI віку, Яскраве сонце чукчів, Яскраве сонце XXI віку, Великий Керманич Кім Ір Сен
Кім Чен Ир
Кім Чен Ин
Незалежність  
 - Поділ Кореї дааавнооо 
Площа
 - Загалом Скільки потрібно км² (Стільки захоче Кім Чен Ин)
 - Води (%) є
Валюта Вона (VONА)
Часовий пояс (UTC+6)
 - Літній час (UTC+7)
Домен Інтернет .Відсутній
Телефонний код +Відсутній

Географія КНДРРедагувати

 
Карта
 
Заснування КНДР Великими Керівниками тов. Кім Ір Сеном та Кім Чен Іром.

Згідно з офіційною версією, КНДР знаходиться в східній частині всесвіту. Межує на півдні з Землею, на заході з Меркурієм. Згідно з неофіційною версією Північна Корея знаходиться в східній Азії, межує на півночі з Китайською Народньою Республікою, на півдні з Південною Кореєю, на північному сході із Росією, на сході омивається Японським морем, на заході — Жовтим морем. Але ця інформація спростовується Інститутом науки ім. Ким Чен Ира.

Герб та прапорРедагувати

Корейські художники не мали багато часу і добрі комп’ютери, тому їм прийшлось малювати національну символіку швидко і в Пейнті.

НаселенняРедагувати

  • Ким Чен Ир — 99,9 %
  • Кореяки — а хто їх рахує

ЕкономікаРедагувати

Де факто основною галуззю економіки Кореї є виготовлення портретів Кім Чен Ира. Але де-юре, КНДР — найбільший у світі постачальник цифрової та комп’ютерної техніки, космічних апаратів та збагаченого урану. Також особливістю північнокорейської економіки є використання Юлії Володимирівни в якості валюти. Тому там така сильна інфляція. Харчова галузь багатограна: безліч фруктів, різних м’ясних та рибних продуктів, багато екзотичних продуктів, але це все на столах Ким Чен Ира, а всі інші їдять рис, який дорожчий від середньої зарплати.

 
Великий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ір вміє керувати морськими хвилями
 
Запуск Пречудової Корейської Народної Антиімперіалістичної Ракети

Освіта та вихованняРедагувати

Серед освітніх закладів у КНДР широкою популярністю користуються ліспромгоспи. В них юне покоління майбутніх послідовників справи Кім-Ір-Сена-Кім-Чен-Іра навчають валити модрини та смереки і розпускати їх лобзиком на сірники. Щоб сірники виходили рівні, навчатися потрібно довго, років двадцять.

Виховання. Серед виховних заходів популярний один: лупцювання бамбуковою палицею по п’ятам. Так, не ломом, не цвяхосмиком, не черенком від лопати Шухля-Раз, а саме бамбуковою палицею. Через неабияку популярність методу[1] у сусідньому Китаї (а також В’єтнамі, Камбоджі і Тайланді) процвітає експорт бамбукових палиць, що вносить значну частку в економіку цих країн.

 
Істина!

Ядерна програма (!)Редагувати

За допомогою ядерної зброї Кім Чен Ир збирається:

В розробці ядерної програми КНДР також знайшли широке застосування бамбукові палиці.

ВиноскиРедагувати

  1. Оскільки ворожа Південна Корея на експорт Самсунгів імбарго не наклала, а на експорт бамбукових палиць — Такі Да