Ya vam nichego ne dolzhen.png

Любі друзі, шановна Україна, ахтунґ!
Ця стаття про політику. Подумайте, чи дійсно ви хочете її читати? Ми вас попереджали!

Карманичі — особливий біологічний підвид (Not-Homo Budgetus Annulatus).

НазваРедагувати

Виникло декілька теорій щодо назви «карманичі»:

 1. Назва складається з двох часток:
  • карма, яку вони збирають (зазвичай вона зеленого кольору та хрустить)
  • нич, тобто зберігають (ничуть) цю карму.
 2. Також можливе походження назви від піонера цієї справи Еріка Картмана з Південного Парку — воротили фінустанов. Послідовники Е. К. раніше називалися «картмановичами», але через комрефскорслів (комуністичної реформи скоротшення слів) перетворилися на карманичів.
 3. Третя теорія полягає у тому, що карманичі дуже полюбляють каркати одне на одного, та, очевидно, пійшли від циган карменичів, які теж люблять щось накаркати.
 4. Четверта теорія оповідає про те, що корінь цього слова — ARMANI. Це доводить, що карманичі ходять у дорогому одязі, та їх неможливо буде побачити в спортивному костюмі від «Abibas».
 5. Від англ. car+money (автівки та гроші) — чергова теорія.
 6. Можливо, завуальована назва чинамраків (люди про них казали «чи на мрак?») — злих духів середніх віків, які повернулися, щоб знову збіднити народ. Теорія достовірна, бо якщо прочитати «чинамрак» навпаки, вийде «карманич».
 7. Можливо, тут має місце «Мана Че» — комуністичний дух очільників СРСР, які нехтували народом.
 8. Також є теорія про походження назви від неіснуючого слова «карман», але такого слова немає та взагалі це блюзнірство й суржик.

На цю мить налічується близько 404 різних теорій походження назв, але тут були вказані лише одобрені СБУ та особисто президентом бджолярного князівства основні та маючі хоч якийсь глузд.

Умови проживанняРедагувати

Зазвичай живуть далеко (іноді навіть в іншому регіоні) від місця «роботи». Міcцем відпочинку карманичів можна вважати Офшир, де вони офіційно ширяються.

ГодуванняРедагувати

Годуються переважно біг-долар-маком, але в останній час підвищена кількість мутацій, полюбляючих брюсельську капусту. При наближенні карманича до казенного бюджету останній автоматично анігілюється (іноді зникає у чорній дірі).

ЗародженняРедагувати

Масово почали з’являтися на початку 90-х років. Цю появу одні пояснують розкрадом СРСР, а інші — з Чорнобильським шоу.

Теоретики вважають, що в СРСР вони з’явилися під назвою «руки-тирі». Хоча відомо про так званий грошовий фестиваль (money fest) вечірки комуністів (comunist's party), котрий з’явився ще у 1918-ому році, а може ще й раніше.

ПрофесійнеРедагувати

 • 99,9% карманичів страждають гемороєм. Що ж поробиш, вони тільки те і роблять, що сидять та протирають свої штанці від Armяni.

РізновидиРедагувати

ЦікавинкиРедагувати

 • НОВА АКЦІЯ ВІД КАРМАНИЧІВ! Належно сплачуй податки цілі 10 років, відмовся від зарплатні в конвертах та допоможи цим зібрати карманичу на новий Бентлі або віллу на Галапагосах!