Китай (кит. 中華人民共和國, англ. — Made in China) — величезна країна з величезною кількістю вузькоглазого населення. Знаходиться ... усюди далеко на сході.

Made in China
Прапор Китаю Герб Китаю
Прапор Герб
Девіз: Сила у розмноженні
Гімн: Гімн Китаю
Розташування Китаю
Столиця
(та найбільше місто)
Пепін
Офіційні мови китайська
Державний устрій Маразматична Парламентська Республіка
 - Вічний Президент Мао Пез Дун
 - Прем’єр-міністр ?
Незалежність  
 - Від себе завжди 
 - Залежність від Комунізму 1949 
Площа
 - Загалом Безкінцево багато км² (3)
 - Води (%) багато
Населення
 - оцінка 2010 р. Число Пі без коми (2)
 - Щільність 10000000/км²
Валюта китайські зелені чоловічки (СІG)
Часовий пояс (UTC+8)
Домен Інтернет .cn
Телефонний код +86

ІсторіяРедагувати

Історія Китаю бере початок з Й#Х знає якого століття до н/е. В той час перші китайці вигадували повну фігню свою культуру та якусь шнягу письмо. Історики стверджують, що Китайська цивілізація виникла ~5000 років тому, при тому що самі китайці втримуються від коментарів.

Правителі КитаюРедагувати

З давніх часів Китай був смітником могутньою державою, якою керували (в цьому порядку): Яа, Яб, Яв, Яг, Яґ, Йад (критично ставився до держави), Яе-е (естонець за походженням), Яє (був великим філософом і довів своє існування), Яж (хотів як краще), Яз, Яи (трохи дурнуватий був), Яі (його молодший брат), Яї (молодша сестра), Як, Ял-х (ставився критично до себе), Ям, Ян, Яо, Яп, Яр, Яс, Ят, Яу, Яф і Ях (обидва німецького походження), Яц (без коментарів), Яч і Яш (рідні брати), Ящ (вантажник, згодов мав потомка за ім’ям Ющ), Яь (для правителя був занадто м’яким), Яю, Великий і могутній ЯЯ (можливо теж німецького походження), Чай Кан Ші та Мао Цзедун. Всі інші після Мао Цзе Дуна навіть не варті згадки.

Сучасний КитайРедагувати

Зараз Китай намагається всіма силами знищити економіку усіх інших країн. Саме тому в Китаї виготовляється все не тільки китайське, а ще й італійське, французьке та багато іншого.

Як відомо, Китай — формально комуністична держава з маразматичною парламентською формою правління. Посмертним Президентом Китаю є Мао Пез Дун — один із найвідоміших комуняк Всесвіту. Але іноді вважається, що після смерті Мао Пез Дун не тільки пішов з життя, але і забрав китайський комунізм з собою, бо зараз комунізмом у Китаї і не пахне.

Гімн КитаюРедагувати

Без коментарів (український переклад)...

Разом нас багато — нас не подолати!

Фальсифікаціям — ні! Махінаціям - ні!
Понятіям — ні! Ні брехні!
Мао Пез Дун! Мао Пез Дун!
Це — наш президент. Так! Так!

Разом нас багато — нас не подолати!

Ми — не бидло, ми — не козли.
Всі ми - Китаю доньки і сини.
Зараз чи ніколи — годі чекати!
Разом нас багато — разом нас не подолати!

Разом нас багато — нас не подолати!

Цікаві фактиРедагувати

Чи знаєте ви, що за 1 день в Китаї з’являється 8 млн. дітей? Це робиться для того, щоб коли діти виростуть, вони мають захопити Росію і розпочати війну з Великою Республікою Казахстан. До речі схід Росії вже давно контролюється Китаєм і Казахстаном, при чому цар про це навіть не здогадується. А ще в Китаї виготовляється 99,9% всієї продукції світу.