Муаммар Каддафі


Наданим Милістю Всевишнього Аллаха Святий, Наймудріший, Довічно «Обраний», Живучий у Зеленому Наметі, Король Королів Африки, Верховний Головнокомандувач всія Лівійської Армії, Почесний Представник Війська Польського в Африці та Австралії, Нагороджений орденом «За стійкість, мужність, довговічність та нахабність» ім. Н.А. Назарбаєва І ступеню, Великий і Сонцеподібний Незмінний Лідер і Бох Великої Соціалістичної Народньої Мухоммарської Арабської Пустельної Незнищуваної Типу-Демократичної Якої-не-якої але Зеленої Лівійської Республіки-ДжаМухоммарії, Фюрер Священної Зеленої Лівійської Революції 1969 року, Бацька Лівійського Народу, Полковник Муаммар бен Мухаммед Абу Меньяр Абдель Салям бен Хамід аль-Каддафі .

Муаммар… аль-Каддафі
М.Каддафі1.jpg
...він самий
Ім'я при народженні Муаммар бен Мухаммед Абу Меньяр Абдель Салям бен Хамід аль-Каддафі
Народився 13 вересня 1942 (79 років)
пустеля
Помер 20 жовтня 2011
відійшов до Аллаха
Громадянство Прапор Лівії.gif Велика Соціалістична Народня Мухоммарська Арабська Пустельна Незнищувана Типу-Демократична Яка-неяка але Зелена Лівійська Республіка-ДжаМухомарія
Національність лівійський араб (бедуїн)
Місце проживання Зелений намет, десь під Тріполі.
Відомий неПрезидент
Рід діяльності Керує Лівією
Титул Наданим Милістю Всевишнього Аллаха Святий, Наймудріший, Довічно «Обраний», Живучий у Зеленому Наметі, Король Королів Африки, Верховний Головнокомандувач всія Лівійської Армії, Почесний Представник Війська Польського в Африці та Австралії, Нагороджений орденом «За стійкість, мужність, довговічність та нахабність» ім. Н.А. Назарбаєва І ступеню, Великий і Сонцеподібний Незмінний Лідер і Бох Великої Соціалістичної Народньої Мухоммарської Арабської Пустельної Незнищуваної Типу-Демократичної Якої-не-якої але Зеленої Лівійської Республіки-ДжаМухоммарії, Фюрер Священної Зеленої Лівійської Революції 1969 року, Бацька Лівійського Народу, Полковник
Платня на Зелений намет вистачило
Термін до поки Апокаліпсис не настане
Попередник Ідріс І (Король Лівії)
Наступник не було, нема і не буде. Jeszcze Kaddafi nie zginęł, kiedy won żyjeny...
Політична партія нема
Віросповідання Іслам
Дружина Кількість невідома
Діти теж багато
Батьки були
Сторінка в інтернеті http://inciklopedia.org/wiki/Муаммар_Каддафі
Читайте Зелену книгу!
Star.png

Made in Ukraine.
Ви переглядаєте одну з найкращих статей Інциклопедії!
Вона була обрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

WikiSU.png
Для людей з оригінально збоченим почуттям гумору чи зовсім без нього типу-експерти з Вікіпедії пропонують статтю під назвою «Муаммар Каддафі».


«В мене нема посади, щоб її залишати...»
~ Муаммар Каддафі про революцію
«Ну який же він диктатор? Муаммар — мирний, спокійний і розумний чоловік, що любить свою державу. Ні, я його не захищаю — все це факти.»
~ Нурсултан Назарбаєв про Муаммара Каддафі
«Ага! От прямо зараз![1]»
~ Муаммар Каддафі про від’їзд з Лівії
«Народ до щастя наш привів,
Собою Бога замінив.
Нам дав Аллах священний дар,
і зветься дар той — Муаммар!»
~ Приспів гімну Лівії.
«Я не можу визнати ні палестинську державу, ні ізраїльську. Палестинці ідіоти і ізраїльтяни ідіоти.»
~ Муаммар Каддафі про Палестину та Ізраїль
«+100500»
~ Зохан про Палестину та Ізраїль
«Люблю плавати вздовж 32’5’’-ї паралелі, щоб ще раз підкреслити, де проходить лівійський кордон.»
~ Муаммар Каддафі про те, як він провів літо
«Фу, смітник!»
~ Муаммар Каддафі про Рим
«А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а!!!»
~ США і ЄС про Муаммара Каддафі
«Grue Jammy.gif»
~ Муаммар Каддафі про США, ЄС, Ктулху, Путіна, Міледі Тю, лівійську опозицію і гамбургери
«Понуре місце... Більше сюди не поїду...»
~ Муаммар Каддафі про засідання ООН
«Якщо ви любите Лівію Муаммара Каддафі, ви вийдете з дому і захистите Муаммара Каддафі Лівію.»
~ Муаммар Каддафі про патріотизм
«Всі великі пророки сучасності прийшли з Лівії намету іміграції МакДональдсу пустелі: Мухаммед, Ісус та я.»
~ Муаммар Каддафі про те, звідки беруться пророки
«Для лівійців я священна людина. Я — їхній символ. Я їм і друг, і брат, і батько, і Бог.»
~ Муаммар Каддафі про себе

БіографіяРедагувати

 
На Лівійській землі Каддафі бачить все і кожного.

Муаммар Каддафі народився у лівійській пустелі на кордоні з Чадом. Оскільки там постійно були військові конфлікти, Муаммар з 6 років вміє стріляти з автомату. У 1950 році екстерном закінчив шкільну програму (2 класи) і пішов працювати до військового відомства. Саме тоді Каддафі побачив, який нищий лівійський народ, та він сам зокрема, і став планувати революцію (поки не Зелену). Страшно ненавидів Італію і вісм серцем хотів зкинути на неї атомну бомбу, розробку якої він почав ще в 12 років.

Коли Муаммарові було вже 27 років, він вирішив відтворити свій план у життя. Невідомо, чому, але саме Зелений колір надихнув інших військових підтримати Каддафі і підняти повстання проти «зажравшогося» короля Лівії. Отже в вересні 1969 року декілька офіцерів на чолі з Каддафі під Зеленими знаманами захопили м.Тріполі і обстріляли палац короля. А король, знаючи, що його можуть вбити, за три дні до того відїхав до Білорусі. Так Муаммар Каддафі «неофіційно» захопив владу в країні (атомна бомба так і не знадобилася, хоча була готова і зроблена Каддафі особисто) і став іменувати себе поки просто Лідером Зеленої Революції, а після візиту до СРСР і знайомства з Брежнєвим додав до свого титулу слова «Великий і Сонцеподібний». Фактично з кожним роком титул Каддафі збільшувався і збільшувався, аж поки не став таким, як ви бачили на початку сторінки.

При владіРедагувати

 
Муаммар Каддафі приймає делегацію з ЄС.

Муаммар Каддафі керує Лівією вже понад 40 років. За цей час він здобув такий довгий титул, знищив іноземні військові бази, з’їздив до Італії, але так і не скористався атомною бомбою. Намагався об’єднати усі Африканські держави в одне ціле (чого так і не сталося, але якісь процеси таки йдуть) і надав сучасну назву Лівії.

Ті, хто особисто знають Каддафі, характеризують його, як дуже спокійного, розумного чоловіка без зхильності до диктатури. Проте у багатьох виникає запитання — «А як можна назвати беззмінне перебування на посаді більше 40-а років?!». Відповідь — ніяк. Це просто ду-у-у-уже особливий випадок непотрібності виборів у країні. Який смисл витрачати гроші на вибори, коли і так зрозуміло, хто переможе. Таким принципом керуються багато сучасних правителів мусульманських (та і не тільки) країн задля економії грошей.

 
План Каддафі. Зеленим позначено Лівію.
 
Свята збірка Зелених істин — Зелена книга.

Зелена книгаРедагувати

 
Рекламний плакат у Тріполі: «Зелена книга М.Каддафі — єдина (на рівні з Кораном) свята істина.».
 
Каддафі показує лівійцям шлях до щастя.

Зелена книга — святе рукописне творіння Муаммара Каддафі. В цій книзі він виклав свої плани по захопленню світу змін принципу міжнародних відносин. Згідно до слів Каддафі, сучасний світ схожий на маленький смітник, з якого не викидали сміття понад 1000 років і ця думка надихнула Каддафі створити альтернативну монархії, республіці та бомжатні форму державного устрою — Джамахірію. „Джамахірія“ з арабської перекладається як «Влада народу», але Зелена книга дещо змінює це поняття. У розумінні Зеленокнижному, Джамахірія стала означати «Влада народу в обличчі однієї довічної особи, живучої у Зеленому наметі».

 
50 Великих Соціалістичних Народніх Мухоммарських Арабських Пустельних Незнищуваних Типу-Демократичних, фактично не Зелених але все ж Динарів Лівійської Республіки-ДжаМухоммарії.

Муаммар Каддафі спростовує вислови щодо монархічного принципу його правління. При цьому, він завжди посилається на Зелену книгу, в якій чітко написано, що «конкретна посада, щоб правити, справжньому правителеві не потрібна». Згідно до цього «закону» Каддафі — не правитель, але править.

КритикаРедагувати

 
М.Каддафі замаскувався під анонімуса.

Муаммара Каддафі критикують усі, кому не лінь, при цьому не знаючи, що Каддафі зробив багато добрих речей для простих лівійців.

Особливо Каддафі критикують США на чолі з Обамою, але Каддафі на це не реагує, а до Обами ставиться, як до свого сина, бо Обама — араб з Кеннії. Також Каддафі підлягає критиці зі сторони ЄС, зокрема Німеччини, Франції, Британії та їм подібних взізрців демократії. Та Каддафі на них начхати. Його життя — це Лівія і ніщо більше. В своєму Зеленому Наметі Муаммар Каддафі об’їхав усю Лівію, перерахував кожний кактус у пустелях, знайшов здоровезні родовища нафти. Тому він чхає на всіх, хто його критикує і каже так:

« Я диктатор?... Та в мене навіть посади нема. Я лише лідер Революції. Ви вважаєте себе найдемократичнішими державами світу? Ха-ха! Я читав конституцію ЄС і я був в шоці! Подібної беліберди я ще не читав! Прочитайте мою Зелену книгу і все зрозумієте... »

Особисте життяРедагувати

Є. Муаммар Каддафі має купу дружин і, відповідно, дітей. Їх всіх так багато, що він сам всіх не знає пам’ятає.

Теперішній станРедагувати

Наразі точне перебування правлячого неправителя Лівії невідоме. За деякими даними, Каддафі перебуває в Білорусі [2], куди був запрошений Вялікім Ымпаратарам ўсія Беларусі особисто. Та не дивлячись на це, Каддафі не перестає повторювати, що навіть якщо його захочуть знищити — він не залишить Лівію, а помре там, як герой, мученик і неправитель. Фактично, зараз у Лівії йде жорстока громадянська війна, але з реакції Каддафі зрозуміло, що йому начхати. Війська Лівії поступово нищать опозицію[3] і беруть під контроль захоплені опозицією міста. Сам Муаммар Каддафі каже, що протестуючі — то лише дибільні наркомани, що хочуть знищити ідеальнішу країну світу.

Ходять чутки, що в Лівію прилетіло 40 батальйонів москальських миротворців[4], але Крємль на це поки нічого не відповідає. При цьому в неПрезидента Каддафі ніхто дозволу не спитав[5], а він категорично проти іноземних військ на своїй лівійській, і без всіляких миротворців мирній, землі.

За новими підтвердженими даними, зараз Муаммар Каддафі знаходиться в своєму Зеленому Наметі та нікого не розстрілює. Але влада США категорично це спростовує і каже, що Каддафі бігає пустелею з автоматом і вбиває всіх, кого зустрічає, а особливо американську армію[6] та москальських миротворців[7].

Цікаві фактиРедагувати

 • Муаммар Каддафі товаришує з Нурсултаном Назарбаєвим і тому знає відповідь на будь-яке питання.
 • Каддафі на даний момент лише 68 років, а це значить що Лівія відзначатиме друге 40-річчя правління Каддафі, коли йому вже буде за 100.
 • Каддафі начхати на всіх. Він любить лише рідну землю та народ.
 • Існує стара домовленність Муаммара Каддафі та Міледі Тю щодо постачання нафти з Лівії до України.
 • У Муаммара Каддафі є квартира в Білорусі.
 • Каддафі оголосив війну Італії[8], кажучи, що війни хоче лівійський народ[9].
 • Каддафі скоро доб’ється того, що Лівії дозволять брати участь в Євробаченні.

Фотографії, що не влізли до статтіРедагувати

А ще...Редагувати

СмертьРедагувати

Земні люди не мають правильних слів для опису нинішнього стану Сонцеподібного, але відомо, що його земне життя скінчилось. Зараз він перебуває у своєму Зеленому наметі в Царстві Аллаха, звідки пильно дивиться за своєю країною.

Див. такожРедагувати

ВиноскиРедагувати

 1. Для розумово відсталих: це сарказм.
 2. А конкретно в Бобруйську в своїй квартирі.
 3. В них є не аби який досвід.
 4. Відомих на весь світ своїми «добрьімі діламі».
 5. А зачєм?
 6. Що їздять на танках та хавають гамбургери.
 7. Які тільки й займаються тим, що б’ють кактуси та пишуть „Роисся вперде!“ і матюки на будівлях.
 8. Доречі, це правда.
 9. А це може й неправда.


Попередник:
Necrosoft Infernet Exploder
Покровитель Інциклопедії
6 березня 201117 березня 2011
Наступник:
Трембітко


 

Отака х..ня, малята!
Дід Панас зробив висновок, що ця стаття дуже довга. Дякуємо, що не заснули!