Несловник:Головна сторінка

(Перенаправлено з Несловник)
Скорочення:
Redirectltr.pngНС:ГС
Simple64.png

Сторінка ґлумачного словнику
Стаття належить до алфавітного простору Несловнику — найґлумачнішого словнику української мови.Головна сторінкаВсе одразуЕнгліш

Логотип Несловнику.png

Багато (практично трошки менше, ніж майже всі) статей на цей момент знаходиться у Нірвані. Їх варто витягувати звідтіля та сортувати у алфавітному порядку на відповідних сторінках (див. список вище) за зразком:

== Заголовок статті ==
Текст статті

Що це?

  • За задумом, Несловник складається в основному з коротких та простих статей, кожна з одного-двох абзаців. Сюди відправляються маленькі статті, що не мають переспективи подальшого розширення. Якщо ж ви хотіли б створити повноцінну статтю — пишіть її не тут а в звичайному просторі.
  • В Несловнику можна створювати словникові статті, описуючи те, що вже є в Інциклопедії, лише тоді, коли у вас є оригінальна ідея, а не намір процитувати або коротко переказати те, що вже написано.
  • Ще одна фішка Несловнику — непотрібність інтервікі посилань. Не будете ж ви шукати переклади понять Несловнику. А якщо будете, то інтервікі все ж можна побачити, якщо є приблизно відповідні літери в інших мовах (наприклад, з української Д на англійську D).

Корисні поради

Задля проставлення посилань на статті несловнику використовуйте шаблон {{НС}}. Окрім того, що це дещо зекономить ваш час, в результаті при наведенні курсору на посилання ще й відображується інформативна зпливаюча підказка (п..ць! до чого техніка дійшла — прим. перекл.)
Порівняйте.

  • Шаблон: Любі друзі™, код — {{НС|Л|Любі друзі™}}
  • Пряме посилання: Любі друзі™, код — [[Несловник:Л#Любі друзі™|Любі друзі™]]

Але варто зауважити, що цей шаблон може зіпсувати розмітку сторінки. Тому, якщо ви бачите величезну облямівку

як оця

навколо тексту в шаблоні — вирізайте його, а натомість просто пишіть назву статті.

Цікаві факти

Одна стаття Несловнику містить меншу кількість абсурду, ніж звичайна стаття Інциклопедії, що дозволяє зменшити шкоду, що наноситься вашому мозку при її прочитанні, десь на 42%.

Див. також

Довідка · Форум · Проекти · Запити · Оцінювання