Нутуйвотека:5 рік правління Януковича

Н.jpg

Якщо я стану президентом
Стаття належить до простору Нутуйвотеки.
Повернутися до головної сторінки

Нутуйвотека.JPG


РОЗДІЛ ПЕРШИЙ. Що ми їмо та вдягаємоРедагувати

Йшов п’ятий рік президентства Януковича… Весна…

Почали харчуватися голубами. Вони смачні і корисні. Кора дерев придатна в якості приправи і заварювання чаю. Давно ходжу пішки, дізнався дуже багато нового і цікавого про своє місто і його архітектуру. На день народження закололи дворняжку.

На балконі в'яляться засолені горобці. Сам собі шию одяг. Дізнався як плести личаки.

Миюся раз на місяць, розпалюємо вогнище у дворі і гріємо у відрах воду. Де воду беремо? Із славної річки Прип'ять. Трохи смердить (люди п3,14ть, що радіацією - ну хай собі п3,14ть), та користуватися можна. Газ давно не по кишені і газову трубу давно вирізали. Пару раз вдалося зловити рибу. Варю бражку і ставлю квас. Чайний гриб — теж добре.

РОЗДІЛ ДРУГИЙ. Моя сім'яРедагувати

Думаємо з дружиною взяти кредит на двох і купити велосипед. Повітря в місті стає чистішим, рідкісні машини дивують дітвору. Місто порожніє. Вчора бачив, як повз проїжджав президент на своїй кареті.

Збираємося натягати з дружиною землі в квартиру і посадити картоплі. Дуже хочеться картоплі… Давно не їв цієї вишуканої страви — картоплі…. Вареної картоплі … смаженої … печеної … Кажуть президент їсть картоплю кожен день, але ми з дружиною не віримо, аж надто казково це звучить: картопля кожен день.

З нетерпінням чекаємо літа…

Тарганів вдома немає… Останнього з’їли ще в вересні 2013 року… Комарі до нас залітати бояться, наші вени всмоктують їх через їх же хоботок! Перелітні птахи пролітають над моїм містом тільки на висоті 12 000 метрів, нижче бояться … — народ дострибує!

Жаби навесні квакають тільки сидячи глибоко під водою! Щури пішли з міста назавжди! Сьогодні уперше відварив шнурки, якщо як слід посолити — схожі на спагетті (хоча, що таке спагетті не пам’ятають навіть старі …)

 

Каша
Текст у статті злився у монотонну, абсолютно нечитабельну кашу. Задля пониження пониклості прописано розбавити текст окропом картинками, абзацами, розділами та іншими цікавими речами.