Знак оклику.png

Увага!
Usik64 не залишає відповідей на цій сторінці
Якщо ви написали йому тут — він відповість на вашій сторінці обговорення


Водії маршрутокРедагувати

Тут я бачу скасування вікіфікації та инших змін. Чекаю пояснень... —   Vox 21:30, 8 січня 2012 (UTC)

Кольоровий текстРедагувати

Кольоровий текст: <span style='color: ColorName'>Кольоровий текст</span> (з кнопки   на панелі) — це те, що нерідко залишається в кінці сторінок після ваших редагувань (приклад). Що то? —   Vox 23:02, 9 січня 2012 (UTC)

СтатистикаРедагувати

Навряд чи натхненник хоч якимось чином впливає на лічильник. Лічильник налаштований на сервері, код його там, а натхненник що? — лише маленький шматок шаблону на ГС, навіть не частина хоч якого-небудь MediaWiki. А Вікія просто влаштована инакше. У вас там, значить, різні змінні є (для локальної вікі і для всієї спільноти разом), а головне — там просто глюків таких зі статистикою нема. В нас все зовсім не так. Всі вікі існують окремо одна від одної. Лише сервер спільний. І якщо щось зламається — зламається всюди. От кількість статей, наприклад, береться з {{NUMBEROFARTICLES}}: 1284 (див. довідку). Я ж його сам змінити не можу. Це проблема на сервері (підозрюю, що з кешем). Ми, нажаль, нічого зробити не зможемо. Я просто їх знову попрошу оновити і все. —   Vox 16:12, 22 січня 2012 (UTC)

Строки ІнцикломарафонуРедагувати

А через низьку активність і було виділено 2 місяці. Так, один місяць пройшов, але ж другий ще ні. Час залишається. Ті, хто записався на ІМ-2 знали про строки марафону і, якщо чесно, я думаю, що закінчать всі вчасно і без проблем. Від мене-то ви чого хочете — силою змусити Превіда і Представника СБУ зайти і щось робити? Не в усіх є час... —   Vox 23:00, 23 січня 2012 (UTC)

Вікі ЧолоРедагувати

І шо? Якщо комусь співпрацю і пропонувати — то це Вікіпедії. А кому потрібна та нещасна вікі? Навіть мети цього «проекту» не зрозумів... До речі, цікавило це мене давно, та все запитати вас забував — а навіщо переносити статті з Інциклопедії ще кудись? От яким чином, наприклад, стаття «Лось» відноситься до військових пенсіонерів? Що їй робити у вашому проекті? Я, як-би, проти нічого не маю, просто не розумію. —   Vox 23:00, 23 січня 2012 (UTC)

ВікіфокусРедагувати

Я аби-де не реєструюся... Краще вже Вікіпедія ніж це. —   Vox 23:24, 1 лютого 2012 (UTC)

А я і глянув. І нічого важливого/цікавого/вартого уваги/нового в решті решт не побачив. Чергові ображені користувачі рос. Вікіпедії (а пізніше, мабуть, і Вікіреальности), не більше. Вікіреальність та теж нічим не краще, скептично до них усіх ставлюся. От коли б воно було хоча б українською — я б ще подумав, а так... Втім, я маю коментарі до статті «Інциклопедія» того проекту вашого авторства: звідки дата «3 січня 2007» (в шаблоні там якомусь)? — проект створили 11 жовтня; «... український варїант Абсурдопедії» — ги-ги, по-малороськи канонічно(МП), а Інциклопедія-мати, що дала життя uk: зветься Анциклопедією... «... справжніх русинів — слов'янської народності, що проживає навколо і поблизу Карпат...» — а хіба наші статті не про них самих? НЕсправжні русини по вашому тоді хто? Ми якраз і висміюємо те, що вони мають нахабність звати себе народом і ділити Україну. Цілий абзац про переклади прямо на початку статті мені особисто не подобається — під кінець основного змісту б його, а ви робите прямо основною думкою. Звісно, може я ніфіга не розумію, бо пишу пізно вночі, чи ви самі не знаєте, про що пишете в тій статті... —   Vox 23:12, 2 лютого 2012 (UTC)

Ви, будь ласка, покажіть пану дуже розумному адміну це посилання. Там і дата є, я навіть її російською зробив. А то люблять казати, чого самі не знають... —   Vox 22:37, 3 лютого 2012 (UTC)

З поверненнямРедагувати

Вітаю, пане Ігоре! Радий вас бачити тут знову. —   Vox 14:22, 3 липня 2012 (UTC)

19.07.2012Редагувати

В мене та сама хрінь. Одну сторінку по десять разів зберегти намагаюся. То, мабуть, на сервері шось роблять. —   Vox 15:00, 20 липня 2012 (UTC)

Шевченко Тарас ГригоровичРедагувати

«Шевченкознавці-тарасолюби» якраз, на мою думку, статтю не оцінили б. Чесно кажучи, і мені стаття не пішла. Забагато: віршів (мало самої статті; —> НТ:ГС), ляшків-панків, сексуальної орієнтації, наїздів уцілому, малесеньких, коротесеньких списочків, що:

 • виглядають
 • подібним
 • чином
 • ,
 • і
 • яким
 • би
 • нерідко
 • краще
 • бути
 • написаними
 • одним
 • людським
 • рядком
 • через
 • кому
 • .

Хай навіть його і козаки будували, але звідколи ж це Петербург столиця України?.. Вцілому, ця стаття від тієї ж УЦБТ відрізняється кардинально. —   Vox 21:19, 23 липня 2012 (UTC)

Покровитель ІПРедагувати

 • Звісно, можна товариша Мао в Покровителі. Але хай до неділі місце побуде вакантним (бо тільки змінили), а там уже поміняємо.
 • У мене кнопка підпису є. Правда, після всіх инших, у самому кінці, але є. Спробуйте кеш оглядачу спорожнити. А инші кнопки всі на місці? Вони там тусуються між собою періодично, але всі мають бути присутніми. Про всяк випадок, я ще зараз на панель инструментів унизу додам чотири тильди. —   Vox 21:47, 20 листопада 2012 (UTC)

Панель редагуванняРедагувати

Ігоре, а ви не могли би скріншот показати, як у вас виглядають верхня і нижня панелі? —  Vox 19:42, 1 грудня 2012 (UTC)

Отож... Фіг його знає, що робити. Ну, добре, що (поки?) повернулася, а от у мене самого тепер верхньої нема. Була та попливла. А з нижньою у вас як? Там же теж багато корисного є. —  Vox 23:08, 3 грудня 2012 (UTC)
Ясно. Ну а з нижньою, під вікном редагування, що там? --  Vox 01:38, 5 грудня 2012 (UTC)
 
Лѣпота!
Дякую. Саме так вона і має виглядати. Так от на цій нижній панелі є основні функції кнопок зверху (яких не стало). Підпис там є, підкреслення, закреслювання й инша фігня. А також, тепер підпис можна набрати з капелюха обговорення: «Будь ласка, залишайте свій підпис після вашого тексту, натиснувши на кнопку [файл] на панелі редагування, або ж набравши чотири тильди підряд (~~~~).» — на оті чотири тильди тиснете і підпис вставляється в текст (на випадок, якщо і нижня панель зникне; тут можливо все). Застрахувалися, як могли. Не думаю, що кнопки наверх удасться повернути. Хоча, підпис я, здається, зміг втулити. --  Vox 22:57, 5 грудня 2012 (UTC)
В «Опері» вона ще симпатичніше виглядає  . Такою, взагалі-то, вона має бути усюди, але не судьба. --  Vox 23:25, 5 грудня 2012 (UTC)
Категорію вставив. Її там не було, бо не було необхідности: скріншоти ж рідко завантажують. --  Vox 23:07, 6 грудня 2012 (UTC)

Шаблон:КультураРедагувати

Я за. Давно пора їх між собою всіх якось сполучити. Але в мене зараз зовсім часу нема. Ви створіть його самі, а якщо не знаєте як, чи щось не виходить, то просто напишіть мені що в той шаблон треба, і я на вихідних сам зроблю. --  Vox 23:07, 6 грудня 2012 (UTC)

Мені шаблон дуже сподобався! Справді, дуже вдала комбінація посилань. :) Тільки на майбутнє: шаблони бажано ставити між текстом статті та категоріями, і не більше, ніж з одним пробілом після тексту. Відповідно, категорії — між шаблонами та интервікі (які в самому низу, але перед {{ПС}}). --  Vox 04:02, 8 грудня 2012 (UTC)

Архіви обговореньРедагувати

Черговий «вікі-проект»Редагувати

Префікс uk в адресі, звісно, виглядає чудово і спокусливо. Але ми-то з вами знаємо (і небезпідставно, і з досвідом), що нікому цей сайт, як і багато инших «проектів» на Вікії, не потрібен. Мені б на вашому місці було шкода витрачати свій цінний час на оце «творіння»... В MediaWiki:Common.js видаліть все, що під заголовком «Ajoute un menu déroulant permettant de choisir un jeu de caractères spéciaux» (включно). --  Vox 23:44, 11 грудня 2012 (UTC)

Я там зараз у систему ввійшов: у мене є і кнопки зверху, і панель знизу (про що же ще мріяти? :)), і навіть якась вікіпеди-копійна панель унизу під кнопкою збереження сторінки (не знаю про Вікію, а в нас це MediaWiki:Edittools). Я не знаю, що таке + «Більше» і звідки воно, але при анонімному редагуванні воно є і, вірогідно, видає те, що прописано в MediaWiki:Edittools. Очистіть кеш оглядачу, зазвичай, це допомагає. Якщо ні, то ваш оглядач не сумісний з «чудовими „Вікія можливостями“». --  Vox 23:23, 12 грудня 2012 (UTC)

Де всіРедагувати

Де всі, я не знаю. За себе лише можу сказати, що вільного часу нема зовсім. Скоро запущу бота, щоб навів порядок і почистив всі ті облікові сміттє-записи. --  Vox 22:53, 1 лютого 2013 (UTC)

Нові облікові записиРедагувати

Вони-вони рідні. Зараз я їх растрейляю. --  Vox 22:36, 11 березня 2013 (UTC)

ТаксаРедагувати

Такий коротенький нарис накидав... --  Usik64обг 07:00, 2 квітня 2013 (UTC)

Провєрочька связіРедагувати

Так, шо тут у нас...

Воксе, я заманався чекати. Справа у тому, що записи на Вашій стор/обговорення неможливо зберегти. Баг проявляється після вставки тільд підпису. Дублюю свій е-мейл для альтернативного зв'язку на такі ситуації в подальшому [email protected] --  Usik64обг 08:52, 12 червня 2015 (UTC)

Так, у мене теж іноді таке буває. Спробуйте кеш оглядача очистити - час від часу може допомогти. Дякую за email. --  Vox 18:50, 12 червня 2015 (UTC)