Російська мова

Padlock.svg

Ану не лізьте сюди!
Волею адміністрації ця сторінка захищена .
Її можуть редагувати лише автопідтверджені користувачі.

EricCartman.png

Ця стаття образлива
Можливо вона ображатиме москалів росіян.

«Фдні самненій, фдні тяґасних раздумій а судьбах маєй родіни, ти адін мнє паддєршка і апора, вілікій і маґучій, прафдівий и свабодний руссскій йазиґ! Ні буть тібя, каґ ніфпасть фатчяініє прі віді таво, што савіршаітцо дома? Но ніззя вєрітъ, шоб такой йазиґ нє бил дан вілікаму нороду!»
~ Турґєнєфф про російську мову
«Гы! +1»
~ Лев Толстий про російську мову
«Я руський би віучів тіки за те, шоб єю дапітувать плєнних!»
~ Українець про російську мову
«Я руський би вивчив тільки за те, що мені заплатили сто баксів»
~ Білл Гейтс про російську мову

Російська мова, відома також як малоукраїнський діалект і собача мова попси та блатняку, використовується варварськими племенами москалів, що живуть на півночі України. Походить від староукраїнської мови і є діалектом, який з’явився в результаті її змішання з монголо-татарським матом та чухонськими діалектами, а також засирання болгарщиною, тобто сплюндрування. Входить у сімейство кацапських жаргонів (найперший з них).

Кацапські жаргони

Приклади москальського діалекту

Декілька найтиповіших прикладів використання діалекту:

« Fuckin fuck, хули привязался, ты бля, с животной фамилией? Пятница в моей религии - священный день,
мои боги предают тебя анафеме, еблоид, тебе понятно?
»
« Анальчик иди ко мне родной, я тебе чучу запиздрючу. Смешно, я аж плякал ))))) »
« Это не поможет мне засунуть свою здаровую балду в маленький кошачий анус, посоветуй что нибудь ( »
« Соблазнительные интим стрижки -это твое мощное оружие! »

Трохи канонічного:

« Убѣйся объ стѣну нахъ! »
Цікаво знати

 • У москальському діалекті не існує кличної форми, але до Бога вони звертаються саме за кличним відмінком («О, Боже!»). Хоча останнім часом поширеним є також звертання «О, мой Бог». Редукція.
 • Москальський діалект утворився не природнім шляхом народницької ізоляції, а способом культурної асиміляції чужинців.
 • Москалі називають місяці за римською традицією. Фе!

Їбланська мова

Закономірний результат деградації малоукраїнського діалекту. Тут споглядається ефект спрощення граматичних конструкцій та примітивізації орфографії. З огляду на надзвичайне поширення жаргону на просторах СНД, особливо серед молодих людей, можна припустити, що код цієі «мови» є хитродупим психотропним засобом. Зважаючи також на надзвичайну її поширеність серед самих москалів, саме собою з’являється припущення, що вони або тестують засіб на собі ж, або «чим боролися, на те і напоролися». Небезпеку становлять збуджувачі зарази.

Блатний жаргон

На відміну від їбланського, це мова не самознищення, а професійного спілкування. Щоправда, лінгвістика тут не набагато краща. Цій «мові» властиві неможливі, змішані граматичні конструкції та дуже великий відсоток технічних слів, що разом роблять жаргон незрозумілим для незнайомих з ним людей.

Массковська мова

Мааасковскій язъик (укр. москальська мова) — мова вигадана московськими ґеями, але росповсюджена серед масквічей-натуралів Великим Олігархом. Носії цього жаргону (московити) користуються прийомом деформації слів та виразів для досягнення ефекту обридливості мовлення для оточуючих. Свої думки вони виражають за допомогою стандартного набору граматичних конструкцій, що і не дивно, зважаючи на їх ай-к’ю. Разом з блатним жаргоном ця «мова» утворила гопницьку.

Короткий словник

 • «Мъи мааасквічі!» — «Ми кляті москалі».
 • «Прібамбааасік!» — «Модем», «Відеокарта» тощо.
 • «Кааакой сімпотний мааальчік» — «Я ґей».
 • «Пааанаєхалі тут» — «Ласкаво просимо».
 • «Ґлааамурнъий домік» — «Кремль».
 • «Ґлааамурнъий старікашка, пааахожій на Ґошу Куценка» — «Ленін».
 • «Мааасква нє різінавая» — див. «Панаєхалі тут».
 • «-А што ет' за бачьок?
  -Ет' нє бачьок, ет' машинка
  »
  «Чаво х*йни понап*здячили? Ану расх*ярівай нах*й!»  — технічна москальська мова
 • «Раааша форевр!» — безглузда і непереводима гра слів
 • «Хааахлъи» — «Панове щирі українці»
 • «Ніхаарошъиє маальчікі» — «гопники»

Мова попси і блатняку

Штучно створена мова, авторами якої є син Піфагора, Михайло Циліндр (москальською говіркою звучить як «Круг») та гурт «Цицьки» (в народі знаний як «Стрєлкі»).

Жаргон гопників

Так само як і московити, гопніки користуються стандартними фразами, так само як і блатні, вони в цих фразах використовують свої жаргонізми. Цих жаргонізмів значно менше, ніж у блатних, але трапляються вони частіше.

Руссскій мат

«Х*й тебе, с**а, в***»
~ Вчитель русского мату про русскій мат
«日本語»
~ Мао Пез Дун про свій мат

Руссскій мат — найуживаніший діалект російської мови, який здобув популярності серед україноподібних меншин (мазкалів). Це найстаріший, найуживаніший і найбагатший пласт російської мови, що органічно входить до усіх без винятку малоукраїнських жаргонів і діалектів. Цей суржикоподібний діалект виник при змішуванні китайської стародавньої мови з чукчо-нігерійською говіркою + поперечний англо-корейським жаргоном.

Виникнення

Винекнення русскова мата послугувало змішення різних мов (див. вище), що пішли від пра-прадідо-української. Корінь русскій мат має український — є багато підтверджень цієї гіпотези. Але саме від деградування в малоукраїнців (мазкалів) української інтелігентної мови і утворився непристойний русскій мат.

Використання

Русскій мат використовується у всіх галузях діяльності людини. Найпоширеніше з них це професія політика, в якій без цього діалекту не може обійтися в повсякденній роботі жодний «дармоїд». Через русскій мат, закликами якого Членін користувався, марксизм-джедаїзм набрав могутності.

Від Пуповини праукраїнської мови

Коли ще не існувала Інциклопедія і Ктулху ще не мав намір зохавати всіх, жила пра-прадідо-українська мова, першим знавцем якої був Адам. Проте, коли Ной робив ковчег, він прибивши собі руку молотком, придумав новий діалект — русскій мат.

 • Ху*ня — Чеченці готують феєрверки на Новий Рік.
 • Пі**ець — Зменшили зарплату.
 • С**а — (укр.) Сучий синок.

Див. також

Виноски