Смерть — стан людини, в якому вона вважається неживою з тих, чи інших причин. Ось список таких причин:

  1. Людина померла.
  2. Людина впала в літургічний сон.
  3. Людина забажала вважатися мертвою.

Процес переходу людини від живого стану до неживого називається ребутацією.

Є люди, що уявляють смерть такою

Що стається з людиною після смерті?Редагувати

Вчені досі не дійшли єдиної думки, щодо відповіді на це запитання. Але найбільш поширеною і вірогідною є наступна теорія: Після фізичної смерті людина вбачає яскраве синє світло, яке ллється з екрану, схожого на комп’ютерний.

У світлі можна розгледіти написи накшталт «Dump is finished», «FATAL ERROR», і «You are dead. Do you want to continue (Y/N)?», «System Crushed» або "Live over" і унизу скільки ви років просралися прожили. І скільки грошей ви викрали з Нацбанку заробили. Далі, людині надається можливість обрати створювати нове життя, чи ні. При відповіді «так», людина перероджується, потрапляючи в новий час, та в нові умови, при цьому її пам’ять «форматується» (згідно з останніми дослідженнями в формат FAT64), через що людина не пам’ятає свого минулого життя.

Коли ж людина відповідає «Ні», вона потрапляє в стазис, де перебуває рівно 60 годин, після чого з’являється екран з написом «Time is over» або «Limit exceed», і людина «переадресовується» в нове тіло, час, і т. д., також з очисткою пам’яті.

Чи є визначеним день, час, і т. д. смерті?Редагувати

Після ряду досліджень, учені дійшли висновки, що дата та час смерті встановлюються методом брутфорсу (або так званого «рендому»), коли перебираються мільйони варіантів, і, в певний момент, один з них обирається.

Але деякі розумні люди (кулл хацкери) можуть написати системний вірус, за допомогою якого вона або не буде перероджуватись, або форматування системи стане не можливим.

Див. такожРедагувати

Глюк Necrosoft Man

 

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.