Відмінності між версіями «Інциклопедія:Повідомлення»

+
м (тестове редагування)
 
(+)
<big>Шановні відвідувачі Інциклопедії!</big>
Тест.
 
Адміністрація проекту вважає за потрібне повідомити вас про те, що головний сервер Інциклопедії втратив потужність. Точної підтвердженої причини нема (основні версії: вандалізм і просто серйозні технічні глюки). Всім відомо, що це трапилося не вперше. Але цей дефект серверу від 15-16 липня 2011 року був одним з найсильніших за всю історію існування нашого проекту. Власники серверу намагалися налагодити систему і повернути все як було. Але, швидше за все, вони працювали лише з великими сайтами Uncyclomedia.org (де кількість статей більше 3000) та контрольними основотворними [http://meta.uncyclomedia.org/wiki?uselang=uk UnMeta] і [http://commons.uncyclomedia.org/wiki/Main_Page UnCommons]. Відповідно, нас це фактично не стосувалося. Саме через таке відношення ми маємо те, що маємо. Через неполадки головного серверу зареєстровані користувачі можуть втратити доступ до своїх облікових записів; при вході до системи сервер все одно може викидати вас з системи; повторний вхід після цього неможливий; завантаження файлів неможливе навіть якщо ви увійшли; акаунти адміністрації втратили дієздатність; налаштування відкинуті на півтора роки назад. Всі поточні операції виконуються за допомогою бота, оскільки адміністратори втратили можливість необхідного доступу. Проте, нащастя, контент нашого проекту не було втрачено.
 
Відповідно до вище сказаного, адміністрація проекту «Інциклопедія» вибачається перед вами, відвідувачі сайту, та просить всіх утриматися від редагувань у проекті найближчі 3 дні. Це вимушена міра дії, але зараз це єдине, що може призвести сервер до більш-менш нормального робочого стану.
 
Всі свої питання/пропозиції ви можете залишити у [[Інциклопедія:Портал спільноти|Порталі спільноти]]. Адміністрація проекту відповість, коли матиме можливість використання своїх акаунтів повною мірою. У разі відсутності відповіді в Порталі спільноти, ви можете написати електорнного листа за адресою [mailto:[email protected] [email protected]].
 
З повагою, [[Інциклопедія:Адміністратори|адміністрація Інциклопедії]].