Відмінності між версіями «Інциклопедія:Повідомлення»

+
м (оновлення даних)
(+)
<flash>file=Годинник.swf|width=200px|height=200px|quality=best</flash>
</div>
<!-- <css>#</css> -->
 
<big>Шановні відвідувачі Інциклопедії!</big>
 
Адміністрація проекту „Інциклопедія“ хоче повідомити вас про глобальну зміну оформення сайту.<br/> Відтепер ми матимемо оболонку «Vector» за замовчанням. Це рішення не виносилося на обговорення ні в Інциклопедії, ні в її іншомовних аналогах, тобто нас ніхто не питав.
З радістю повідомляємо вам, що майже всі серверні неполадки були ліквідовані. Відтепер редагування сторінок та завантаження файлів знову можливі в повінй мірі. Можливість редагування доступна і з оригінальної адреси [http://inciklopedia.org http://inciklopedia.org], і шести її дзеркал:
 
*http://uk.inciklopedia.org
Якщо ви переглядаєте чи редагуєте сайт анонімно — нажаль, ви не зможете змінити оформлення, якщо воно вам не подобається. Це можуть зробити лише зареєстровані користувачі.
*http://www.inciklopedia.org
 
*http://inciklopedii.org
Зареєстрованим учасникам проекту зміни оформлення дозволені в [[Спеціальна:Preferences|налаштуваннях]]. Ви можете вільно змінювати своє оформлення за вашим бажанням.
*http://uk.inciklopedii.org
*http://uk.uncyclomedia.org
*http://uk.uncyc.org
 
Варто зауважити, що за весь період існування Інциклопедія завжди використовувала оформлення «Monobook», як автоматично обраний. саме під це оформлення створювався весь зміст проекту. Тому, щоб уникнути некоректного відображення певних частин оформлення сайту, вам варто обрати вищевказаний «Monobook» у налаштуваннях.
Але, будь ласка, перші 2-3 дні [[MediaWiki:Clearyourcache|спорожняйте кеш вашого браузеру]], коли ви заходите на Головну сторінку та оновлюйте (закладинка «Оновити»; остання) всі сторінки, які ви редагуєте чи переглядаєте.
 
З повагою, [[Файл:Favicon.ico|link=]]&nbsp;[[Інциклопедія:Адміністратори|адміністрація Інциклопедії]] 23:36, 21 липня 2011 (UTC).
 
[[Категорія:Інциклопедія]]