Відмінності між версіями «Кінець світу»

399 байтів додано ,  01:37, 5 травня 2015
м
оновлення даних
м (Редагування користувача Москаль відкинуті до версії користувача Vox.)
м (оновлення даних)
 
 
'''Кінець світу''' — світле майбутнє нашого [[Всесвіт]]у. НастанеЗа попередніми прогнозами, настати КС мав би приблизно [[20 грудня]] [[2012]] року, чого не сталося. Чекаємо далі.
 
Іноді термін «кінець світу» помилково позначають буквами КС. Це значить, що з 21.12.2012 все людство стане великими шанувальниками гри «Контер Страйкь 1.6». І переможним стане саме «сервак» з іменем 21.12.2012.
# Нагадаємо, що в 2013 році вибори у [[Кацапстан]]і. Так от КС настане гарантовано, якщо [[Президент]]ом Росії стане [[Жириновський]] (кажуть, що це найбільш вірогідна причина КС).
#: Але не тільки такі сили, як Господь-Бог, Військо Польське, Нурсултан Назарбаєв та Володимир Жириновський, можуть стати причиною Кінця світу.
# Кінець світу може настати, якщо будь-хто зможе вимовити звук, що дає його '''[[Ь]]'''. Тоді Кінець світу настане стовідсотково і нев факт,будь-який що вчас 2012моментально.
#: Також ми забули ще одну важливу істоту — [[Ктулху]].
# Є думки, що Ктулху настільки зголодніє до 2012 року, що просто не втримається і зохаває всіх нафіг, але це лише одна з версій.
* (сучасний варіант) проведіть останні години свого життя сидячі в інтернеті, дивіться на ЮТубі свіже відео з усіх куточків світу; спостерігати кінець світу он-лайн це круто!;
* (близький до серця) пофантазуйте і оберіть щось своє.
 
== Сучасність ==
Прогноз щодо 21.12.2012 не підтвердився, тому людство і нині перебуває в очікуванні КС. Вищенаведені версії КС досі розглядаються.
 
== Фотографії ==