Відмінності між версіями «Всім начхати»

174 байти додано ,  23:44, 23 червня 2015
нема опису редагування
м (→‎Примітки: interwiki links)
== Сутність і можливі наслідки ВН ==
 
Можебути за своєю природою двоїстою, принсячи як користь, так і шкоду. Так, наприклад, вороги з-за кордону намагаються зіштовхнути Українців, "«поділивши"» їх на "«східних"» і "«західних"»; але що насправді всім [українцям на це] начхати - — то нічого з того не виходить. Та первинно, все-таки, політика ВН - — паскудна (хоча іноді може скластися враження, що на це - — ВН).
 
== Подальше поширення ==
== Перелік людей, яким не начхати ==
 
Виділити таких людей дуже важко, оскільки майже в кожного знаходиться що-небудь, на що йому начхати. Напр., людині може бути не начхати на Вітчизну ("...та«…та не однаково мені, як Україну злії люде..."люде…») - — але начхати на власний дім, добробут, життя. Прикладам - — несть числа: Іван Мазепа, Тадей Косцюшко, Ходжьо Токімуне, Куаутемок Монтекусомович та їхні численні сподвижники.
Таким чином, людей, яким не начхати, якщо є - — то дуже мало. Насьогодні видається можливим запропонувати лише деякі кандидатури:
 
1. Цзу Ті
Китайський салдат, який колись (а точніше - — в середині І-го тис. по Христі) зайнявся полководницькою самодіяльністю - — бо йому було не начхати, як північні кочовики шарпають його Ойчизну - — Китай. Зібравши загін добровольців (щирих Китайців, - — яким теж, було, до слова, не начнати - — див. нижче), він зформував Добровольчу Повстаньську Армію (чи щось таке). Його друг, який працював у системі державного забезпечення, ризикуючи кар*єрою (а може, й головою) виділив війську - — на той час ще імпровізованому - — трохи тканини для обмундирування та харчів з державних складів (сам він, до слова, займав двоїсту позицію з точки зору ВН: з одного боку - — йому було начхати на власну долю; але з іншого - — не на долю Вітчизни)). Цзу Ті двічі ущент розбив кочовиків-Хунну, і відшпурив їх за ріку Янцзи - — чого не спромоглася зробити китайська держава. Остання, побачивши такі успіхи, надіслала до Цзу Ті свого інспектора. А що Цзу Ті було не начхати - — то інспектор легко довів його до інфаркту. "«На цім успіхи китайської зброї і скінчилися"».1
 
 
2. Мартін Немелер - — німецький священик, котрий колись теж дотримувався політики ВН. Він зрікся цієї політики, коли зрозумів її згубність. Пізніше Мартін Немеллер розповідав про це так:
 
"«Коли на вулицях почали хапати комуняк (надворі був гітлерівський режим) - — мені було начхати, бо я сам не був комунякою;
 
коли на вулицях почали хапати безпартійних - — мені було начхати, бо я не був безпартійним;
 
коли на вулицях почали хапати Євреїв - — мені було начхати, бо я не був Євреєм;
 
коли ж прийшли по мене - — за мене вже не було кому заступитися"»
 
 
 
 
4. Друг Цзу Ті (? - — санкціонований член цього списку)
 
[[Файл:Tumbleweed01.gif|center]]
== Примітки ==
 
1. Гумільов Л. "«История народа Хунну"»
<references/>
 
Анонімний користувач