Excel (він же Ексе́ль, Йоксе́ль, Моксе́ль і Коксе́ль) — повна таємна назва від виробника НеграСо́фтЕксель, чому саме так, стане зрозумілим тому, хто подужає доскладати літер до кінця статті — система матанових абревіатур, апроксімовано-адаптована до звичного нам способу світосприйняття через спеціяльні ґратові комірки.

Математична база, необхідна для середньоквадратичної апроксімації ґратових комірок Екселю; якщо уважно придивитися, на пікчі видко оті самі комірки

bruno gostoso gay que mora em londrina pr

Люди ЕкселюРедагувати

Колись екселили по зонам впливу. Там, на зонах впливу сутеніло… Так Люди Екселю навчалися світосприйняття через спеціяльні ґратові комірки.

З тих далеких впливових часів залишилися сині наколки «смерть лєґавим от ножа», «золоті купола» і безмежна любов до ґратових комірок.

Намалювавши ґратові комірки на моніторових екранах, підливши до суміші мольдавського куркулятора [1], таким чином створили Ексель.

Спромоги ґратових комірокРедагувати

У ґратові комірки кожен, хто не прокурив Букваря за школою, змає могу писати ціферки. Кожна комірка спроможна вмістити безліч ціферок.

Десь в пірєод між розґрачуванням першої ґратової комірки і напісанням першої мольдавської ціферки творець Екселю (підозрюємо, син Ктулху від чотиритисячі нуль третього шлюбу) якось познайомився із видатним екселельом по зонам впливу авторітєтом Нєгросохтом. Ідея гратися в ґрати, а також ґратися в грати настільки сподобилисі Нєгросохту, що надалі контрафт на виробництво мольдавських кулькуляторів був переданий до Селіґєрової долини, де вони разом з розґрахлювачами ґраток з великим успіхом розґрафлюються і нині.

 
Ґрафічне розґрахлювання ґратових комірок через призму Теореми Котєльнікова — основи основ нанотехнологій; на малюнку — червона лінія — лінія, що не заважає; дві огидні зелені лінії — лінії, що так і намагаються закрити собою частину ґраток

Застосувне практикуванняРедагувати

Незважаючи на клясичне «нєвпіх*й нєвпіх*ємоє», Ексель-Йоксель-Моксель знайшов практичне застосування в середовищі як тумбо-юмбо, так і не лише у різних галузях:

  • батхьорінгу
  • бухгальтєрінгу
  • адьюльтєрінгу
  • альфонсінгу
  • вштанипудінгу
  • куннілінгу
  • мєнагерінгу в морской бой
  • а також — солітьорінгу, пасьянінгу і дуракінгу.

Перевірений істочнік повідомляє, що наноексельтехнології застосовувалися напередодні Помаранчевої Еволюції з метою спочатку виведення, а потім — введення і задовбування діоксинових бджіл.

ПриміткиРедагувати

  1. Мольдавського куркулятора створили вперше Молдавські диверсанти, використавши для дівайсу бачок від непрацюючого «Мінська», одну (здається, ліву, як більш покоцану) лижву і нижню чверть від лопати (таємний заводський шифр гостарбайтерприйомки «Шухля-Раз»)