Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

Георг є жалюгідною пародією на великого скрипаля Нікколо Паганіні, який, до речі, теж грав на одній струні
«Як добре, що я до цього не дожив.»
~ Геббельс про Tokio Hotel

bruno gay travesti gostoso que mora perto da praça em londrina

Tokio Hotel — німецький «музикальний» гурт, що «грає» «рок», та був створений німцями для німців. Tokio Hotel складається з сестер Каулітц: Том з гітарою для дітей на батарейках і Білл, як співак(чка). На додаток: Густав Клаус Вольфганг Шефер (барабани, вкрадені у мами каструлі) і Георг Моріц Хаген Підйомні (бас). Цікавим фактом є те, що останній має п’ятиструнну бас-гітару, і «грає» тільки на одній струні.

ІсторіяРедагувати

 

Цей розділ недописаний
Можливо, під час написання статті від автора втікло натхнення.
Ви, звісно, можете допомогти Інциклопедії, дописавши цей розділ.

ТокоманиРедагувати

Токомани — фанати гурту Tokio Hotel. Їх аж ніяк не можна вважати меломанами, бо вони зовсім не слухають ТХ, їх більше цікавить зовнішність учасників вищезгаданого гурту.

Серед токоманів зустрічаються:

  • Більшість дівчата в середньому від 12 до 16 років, але в декого цей процес затягується, тоді єдиним виходом є відвідування психіатра
  • Готи-одинаки, оскільки готівська спільнота не бажає бачити в своїй тусовці фанатів таких зовсім не готівських, а скоріш попсових гуртів
  • Також багато збоченців, які, однак, не несуть суспільству ніякої загрози, бо всі вони хіляки, що зрозуміло, адже рівняються вони на своїх хілястих кумирів
  • Багато емо (хоч з кожним днем менше)
     
    Одна з найулюбленіших гітар Кірка Хеммета, гітариста гурту Metallica

Для токоманів є характерним писати в довбані смс-чати на музичні канали тупі повідомлення накшталт «Обміняюсь фотками ТХ [і телефон]», «Поміняю альбом Cradle Of Filth на ТХ [і телефон]», «В мене є номер телефону Білла Каулітца», або безглузді апеляції до адмінів смс-чатів з проханнями накшталт «А коли будуть ТХ???», «А токі будуть???», «А токі в топі будуть???», «Поставте ТХ» і таке інше.

Більшість токоманів окрім ТХ «слухають» також весь J-Rock (японський рок). Це пояснюється тим, що і ТХ, і весь J-Rock — це жінкоподібні хлопці, такі собі Білани, тільки грають рок, хоч і виходить в них це достатньо сумбурно.

Токоманам часто дістається від фанів ващих гуртів, таких як Metallica, Slipknot та інші, тому в них часто спрацьовує інстинкт самозбереження, іншими словами вони ретельно приховують своє захоплення ТХ.

КонкурентиРедагувати

 

Каша
Текст у статті злився у монотонну, абсолютно нечитабельну кашу. Задля пониження пониклості прописано розбавити текст окропом картинками, абзацами, розділами та іншими цікавими речами.

 

Це пастка! Ви прийшли в тупик!
У цій статті нема чи недостатньо внутрішніх посилань. Через це з неї важко кудись перейти.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.